VSR-10D, OD, nožičky, optika, Well, MB10D

Manuálna airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB10D] v olivovo zelenej farbe. V tomto sete nájdete výškovo nastaviteľnou dvojnožku a kvalitný optický zameriavač.

Skladom > 3 ks Dátum doručenie

129,20 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 129 kreditov.

Viac informácií
Manuálna airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB10D] s plastovým zeleným pažbením v odľahčenom štýle. Tento špeciálny model sa ďalej vyznačuje robustnou kovovou hlavná s kanelováním, pútkami na upnutie nosného popruhu a krátkou prednou RIS lištou pre pripevnenie dvojnožky alebo iného taktického príslušenstva. Ústí hlavne už na prvý pohľad zaujme špecifickým kompenzátorom. RIS lišta na hornej časti kovového puzdra záveru slúži na uchytenie montážnych krúžkov sa zameriavačom. Regulovateľný Hop-Up systém je možné ľahko a rýchlo upravovať malú páčkou na vonkajšej strane predpažbia. V celkovej cene je započítaná aj výškovo nastaviteľná/sklopná dvojnožka a kvalitná optika 3-9x40 s príslušnou montážou. Balenie ďalej obsahuje rýchloplnička, vyrážač guličiek, popruh a zásobník s kapacitou 30 guličiek.

Upozornenie: Vnútorný systém zbrane je riešený rovnako ako v prípade značkové pušky VSR-10 od Tokyo Marui, takže rovnaké upgrade diely je možné použiť aj do tejto lacnejšie a obľúbené čínske kópie.

Poznámka: Nové série zbraní môžu byť dodávané s výkonovým obmedzovačom, ktorý je naskrutkovaný v tryske hlavy valca. Udávaného maximálneho výkonu možno dosiahnuť až po odstránení tohto obmedzovača. Ak si želáte odstrániť obmedzovač ešte pred dodaním zbrane, uveďte do poznámky u objednávky "odstrániť obmedzovač". V opačnom prípade Vám bude zbraň dodaná tak, ako ju výrobca zostavil.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 430 mm
Dĺžka zbrane 1155 mm
Hmotnosť zbrane 2,84 kg
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby manuálna zbraň
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom