VSR-03D, OD, nožičky, optika, Well, MB03D

Manuálna airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB03D] v olivovo zelenej farbe. V tomto sete nájdete výškovo nastaviteľnou dvojnožku a kvalitný optický zameriavač.

Skladom > 20 ks Dátum doručenie

106,40 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 106 kreditov.

Viac informácií
Manuálna airsoftová zbraň. Replika modelu VSR [MB03D] s plastovým pažbením v olivovo zelenej farbe. Základný model sa ďalej vyznačuje robustnou kovovou hlavné, pútkami na upnutie nosného popruhu a krátkou prednou RIS lištou pre pripevnenie dvojnožky alebo iného taktického príslušenstva. RIS lišta na hornej časti kovového puzdra záveru slúži na uchytenie montážnych krúžkov sa zameriavačom. Regulovateľný Hop-Up systém je možné ľahko a rýchlo upravovať malú páčkou na vonkajšej strane predpažbia. V celkovej cene je započítaná aj výškovo nastaviteľná/sklopná dvojnožka a kvalitná optika 3-9x40 s príslušnou montážou. Balenie ďalej obsahuje rýchloplnička, vyrážač guličiek, popruh a zásobník s kapacitou 30 guličiek.

Upozornenie: Vnútorný systém zbrane je riešený rovnako ako v prípade značkové pušky VSR-10 od Tokyo Marui, takže rovnaké upgrade diely je možné použiť aj do tejto lacnejšie a obľúbené čínske kópie.

Poznámka: Nové série zbraní môžu byť dodávané s výkonovým obmedzovačom, ktorý je naskrutkovaný v tryske hlavy valca. Udávaného maximálneho výkonu možno dosiahnuť až po odstránení tohto obmedzovača. Ak si želáte odstrániť obmedzovač ešte pred dodaním zbrane, uveďte do poznámky u objednávky "odstrániť obmedzovač". V opačnom prípade Vám bude zbraň dodaná tak, ako ju výrobca zostavil.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 500 mm
Dĺžka zbrane 1145 mm
Hmotnosť zbrane 2,65 kg
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby manuálna zbraň
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jirka Doležal, 01. 05. 2016

Novinky a zľavy emailom