• Novinka

Upgrade set valca VSR BU, nerez, Bore Up, AirsoftGuns

Kompletný nerezový Bore Up set valca zo série AirsoftGuns Custom Parts pre pušky typu VSR a kompatibilné modely. Kvalitný valec so zvýšeným objemom vzduchu, vrátane odolných vnútorných dielov ako je piest a vodič pružiny, je nevyhnutnou súčasťou pri kompletnom upgrade airsoftové zbrane na silnejšiu pružinu resp. vyšší výkon. Celý set bol kompletne navrhnutý techniky našej firmy a to na základe mnohoročných skúseností s upgradom odstreĺovacích pušiek a je celý vyrobený v Českej republike.

Skladom > 50 ks Dátum doručenie

60,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 60 kreditov.

Viac informácií

Kompletný nerezový Bore Up set valca zo série AirsoftGuns Custom Parts pre pušky typu VSR a kompatibilné modely. Kvalitný valec so zvýšeným objemom vzduchu, vrátane odolných vnútorných dielov ako je piest a vodič pružiny, je nevyhnutnou súčasťou pri kompletnom upgrade airsoftové zbrane na silnejšiu pružinu resp. vyšší výkon. Celý set bol kompletne navrhnutý techniky našej firmy a to na základe mnohoročných skúseností s upgradom odstreĺovacích pušiek a je celý vyrobený v Českej republike. Ako už samotný názov napovedá, tak sme sa rozhodli ísť cestou Bore Up varianty, pre ktorú je špecifický väčší vnútorný priemer valca a teda aj väčší objem vzduchu v ňom. A hlavne u pušiek s dlhou hlavňou platí pravidlo, že kde je viac vzduchu, tam je väčší tlak a tým je aj vyšší výkon. S týmto ultimátnym riešením sú však spojené špecifické rozmery aj ďalších vnútorných častí, takže kombináciu s dielmi iných značiek rozhodne neodporúčame.

Samotný set obsahuje nerezový bezešvý valec typu Bore Up, ku ktorému je naskrutkovaná a následne prilepená zadná stopka pre pripevnenie naťahovacie páky. Takže už žiadne problematické čapy, ktoré sa stále len uvoľňujú a žiadne problematické zváranie, ktoré časom praská! Hybridný piest sa skladá z duralové protitlakové hlavy, stredového odľahčeného tela tiež z duralu, centrovacieho silónového krúžka a koncového záchyta z nerezovej ocele, ktorý má uhol 90°. Protitlaková hlava a telo piesta majú povrchovú úpravu HARD ELOX, čo je anodicky oxidový povlak, ktorého primárnymi vlastnosťami sú oteruvzdornosť (je porovnateľná s nástrojovou oceľou alebo tvrdochrómom) a korózna odolnosť. Oproti bežnému farebnému ELOXu je v prípade varianty HARD hrúbka nanesenej vrstvy 4x väčšia (tzn. až 100 µm = 0,1 mm). Protitlaková hlava piestu s rovným čelom zámerne nemá žiadnu dosedovu gumu, ktorá by mohla vplyvom rázov a pohybov piestu odpadnúť a je vybavená gumovým O-krúžkom, ktorý pri uvoľnení piestu pri výstrele zaistí maximálny tlak vzduchu bez nežiaducich únikov.

Nerezová hlava valca má naopak prilepenú silnú dopadovú gumu, ktorá absorbuje všetky rázy piestu po výstrele. Predná časť hlavy valca je zakončená predĺženou tryskou s koncovým zúžením pre ideálnu tesnosť v gumičke typu VSR. Pre zvýšenie výkonu je navyše zväčšený aj otvor v tryske pre lepší priechod stlačeného vzducha. Vodič pružiny z lešteného nereza má ideálny priemer tak, aby sa pružina pri stlačení nedeformovala a zároveň nedrhla o driek vodiča. Základňa vodiča je opatrená sadou otočných axiálnych ložísk, na ktoré dosadá jeden z koncov pružiny. Súčasťou dodaného setu sú aj dva silónové krúžky, ktoré vystřeďují valec v kovovom puzdre záveru a ktoré je nevyhnutné do zbrane starostlivo inštalovať a prípadne jemne upraviť tak, aby valec kĺzal úplne hladko.

Balenie tohto setu neobsahuje žiadnu pružinu! S ohľadom na rozmer otvora v tele piesta a vonkajši priemer vodiča pružiny sú do seta určené pružiny typu SS, alebo MS s označením VSR BU. Každý si teda môže ľubovoľne vybrať z ponúkaných variant pružín a to podľa požiadavkov na výkon zbrane. S najsilnejším typom pružiny v našej ponuke Pružina SS, 85mm, VSR BU je možno dosiahnuť výkona až 230 m/s. Odporúčané pružiny nájdete v karte príslušenstvo hore.

Tento set valca je primárne určený pre použitie s oceľovým spúšťovým mechanizmom IRON 10 pre VSR-10 a konštrukcia bola odladená na modeloch značky Tokyo Marui a Cyma. Set je teda použiteľný aj pre lacnejšie čínske kópie rovnakého technického riešenia ako sú BAR-10 od Jing Gong, alebo MB02, MB03, MB07, M09, M10 a MB11 od firmy Well.

Správna inštalácia upgrade dielu vyžaduje znalosť funkcie airsoft zbrane, určité technické zázemie a často ďalšie potrebné úpravy. Ak si na montáž sami netrúfate, môžete vylepšenie Vašej zbrane prenechať odborníkom v našom servise.

Komentáre k produktu

30.04.2020 Super

Július BulákJúlius Bulák

Veľká spokojnosť s týmto setom perfektne to tesni, tichučké a nebúcha to + dal som pružinu MS160 70MM (0,50g gule) jedná radosť, Ďakujem.

AirsoftGuns: Těší nás Vaše spokojenost. Aktuálně je ve výrobě další dodávka setů (stejné, prověřené beze změn). Dostupnost k prodeji za několik měsíců.


Avatar
Dušan Javnický, 05. 07. 2019

Avatar
Robert Dzuriak, 30. 09. 2019

Avatar
Jaroslav Mokoš, 18. 11. 2019

Novinky a zľavy emailom