Pružina MS160, 70mm, VSR BU, AirsoftGuns

Pružina MasterSpring (MS160) dĺžky 70 mm je primárne určená pre použitie v sete vojne VSR BU (Bore Up) zo série AirsoftGuns Custom Parts. Pružina je vyrobená z patentovaného oceľového drôtu podľa EN 10270-1 triedy SH na základe priamych požiadaviek servisných technikov firmy AirsoftGuns.

Skladom > 5 ks Dátum doručenie

11,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 12 kreditov.

Viac informácií
Pružina MasterSpring (MS160) dĺžky 70 mm je primárne určená pre použitie v sete valca VSR BU (Bore Up) zo série AirsoftGuns Custom Parts. Pružina je vyrobená z patentovaného oceľového drôtu podľa EN 10270-1 triedy SH na základe priamych požiadavkov servisných technikov firmy AirsoftGuns. Využili sme našich mnohoročných skúseností s upgradom zbraní a zúročili sme tak znalosti nabité počas práce na desaťtisícoch servisných zákazkách. Vytvorili sme novú produktovú radu s označením AirsoftGuns Custom Parts, v ktorej nájdete tie najlepšie diely pre upgrade airsoft zbraní.

Pružina MasterSpring (MS) je slabšou úrovňovou variantou pružiny SuperSpring (SS), pre užívateľov, ktorí požadujú nižší výkon (cca 170 m/s) a ľahší naťahovanie manuálne zbrane. Pre docielenie väčšej pružnosti, čiže návratnosti do voľného stava, bola vypustená všetka progresie vinutie. Celkové predopnutie pružiny (teda aj medzery medzi jednotlivými okami) je stanovené tak, aby došlo k čo najmenšiemu prekročenie prípustnej hodnoty ukazovateľa Tau, ktorý určuje zachovanie výrobných vlastností pružiny - teda hlavne stabilnou a dlhodobou pružnosť. S nevhodne vysokým Tau a rýchlym oslabením/omačkáním airsoft pružín sa bohužiaľ stretávame každý deň pri upgrade zbraní.

dĺžka pri stlačení: 70 mm
priemer drôtu: 1,80 mm
vonkajší priemer: 14 mm
materiál: EN10270-1SH (štandardná patentovaná oceľ)
počet závitov: 39

Pozn.: uvedená hodnota úsťovej rýchlosti bola nameraná u zbraní, ktoré boli upgradované techniky servisu AirsoftGuns. Pre dosiahnutie rovnakých výkonov je nevyhnutné, aby boli použité kvalitné upgrade diely a je nutná aj správna a odborná inštalácia. Ak máte záujem o kvalitný upgrade Vašej airsoft zbrane, tak sa môžete obrátiť priamo na náš servis.

Ak sa chcete o problematiku výkonových pružín zaujímať viac do hĺbky, tak doporučujeme zaujímavý článok o reálne tuhosti pružiny a jej meranie. Tam sa treba dozviete aj to, že nie je dobré veriť údajom udávaným na obale od pružiny, lebo neexistencia všeobecnej normy umožňuje výrobcom značiť tuhosti pružín úplne rozdielne. Tu je dôležité poznamenať, že meranie tuhosti na princípe ociachovanej tyče možno použiť len u pružín s celkovým počtom závitov cca 29 - 32. U pružín mimo interval bude meranie nepresné - v tomto prípade je lepšie použiť metódu "váhy" stlačenej pružiny.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom