Taktická vesta univerzálna, vz. 95, mod. 2009, P, AirsoftGuns

Taktická vesta univerzálny model 2009 s pištoľovým púzdrom v originálnej kamufláži vz. 95 od firmy FCG.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

59,60 € s DPH

Štyri roky od začatia predaja veľmi úspešné Taktické univerzálne vesty Airsoftguns 2005 prichádzame s modernizovanou verziou tohto modelu. Na základe skúseností a pripomienok užívateľov sa uskutočnilo niekoľko významných zmien. Od predchádzajúceho typu sa vesta líši novou dvojitou veľkoobjemovú vreckom pre napríklad až 4 kusov zásobníkov pre všetky typy zbraní z našej ponuky tzn. zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších.

Ako jedna z mála kvalitných viest na trhu ponúka možnosť výškového nastavenia v oblasti ramien a šírkové regulácie v zadnej a prednou časťou. Týmto sa dobre prispôsobí veľkosti postavy užívateľa. Nezanedbateľnou výhodou je použitie farebné kombinácie jednotlivých materiálov a týmto docielenie výborné maskovacie schopnosti vesty.

Vesta je vybavená radom rychlouzavíratelných vreciek pre airsoftové a iné potreby užívateľa. Neodoberateľnou súčasti vesty je tiež univerzálne pištoľové púzdro určené pre všetky typy pištoľou napr. Od Glock (a) 26 až Desert Eagle. Fixáciu zbrane zaisťuje sťahovací popruh zakončený trojzubcom. Vedľa pištoľového púzdra je integrovaná nastaviteľná schránka pre náhradné pištoľový zásobník, alebo rýchlonabíjačku tlačných zásobníkov.

Vo vnútornej prednej strane vesty sú umiestnené dve veľké vrecká, do ktorých je možné vložiť napr. Mapu, písomné propozície, rukavice, kuklu atď. Na pravom boku je uchytenie pre armádny nôž tzv. UTON.

V zadnej časti vesty sú pevne umiestnené dve veľké vrecká otvárateľné zhora a použiteľné napríklad pre fľašu plynu alebo zásobníky typu P90. Na vnútornej strane vreciek sú pútka slúžiace najmä na uchytenie vysielačky, pri handsfree a headsetov.

V dolnej zadnej časti sú dve objemné vrecká. Do týchto vreciek je možné vložiť napríklad ochranné okuliare, balenie guličiek, kompas, pozorovací ďalekohľad atď. Vesta je ďalej v spodnej časti vybavená 6 úchyty pre prevlečenie a fixáciu (*) armádneho opasku šírky 50 až 60 mm. Na tento opasok je možné zachytiť akúkoľvek zásobníkovú Sumka alebo ju v kombinácii s upínacím popruhom používať ako stehenné puzdro.

Materiál použitý na výrobu je 100% polyester UHAS spevnený vnútorným nepremokavým záterom. Farebné prevedenie zodpovedá originálnemu slovenskému armádnemu vzoru 95. Hmotnosť vesty je cca 1150 gr.

* armádne opasok nie je súčasťou vesty, možno ho objednať ako príslušenstvo
Farba, Kamufláž Maskovací vzor 95

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

30.03.2014 Re: janecky

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Skladem mame jenom cerne vesty stejneho strihu. V pripade zajmu mame na krame v Usti nad Orlici jeste jeden kus teto (podle nas) lepsi varianty: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=995

28.03.2014 Re:AirsoftGuns.cz

janeckyjanecky
Tak to je škoda, kamarád mi ji nedávno pujčil na akci a musim říct, že lepší vestu jsem na sobě nikdy neměl

26.03.2014 Re: janecky

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto vesty jiz pravdepodobne nebudou.

22.03.2014 aktualizace

janeckyjanecky
Bude někdy zase další verze téhle vesty? nebo už se nikdy nebude prodávat?

01.03.2011 Re: paja75

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V pripade vazneho zajmu se prosim obratte na nas email: prodej@airsoftguns.cz Dekujeme za pochopeni.

28.02.2011

paja75paja75
Dobrý den. Rád bych se zeptal na dostupnost této vesty.

14.10.2010 Re: kranag

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Po drobnem nariznuti pouzdra pro lucik by se tam revolver mohl vejit, ale neni to moc idealni.

13.10.2010

kranagkranag
vejde se do pouzdra dan wesson 8?? predem dik za odpoved

Novinky a zľavy emailom