SIG SG 550, gen. 2, Jing Gong, JG080

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela SIG SG 550 [S-550, JG-080] od firmy Jing Gong.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

152,40 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modela SIG SG 550 [S-550, JG-080] od firmy Jing Gong. Ide o najdlhší variantu známej pušky SG 550, ktorá v prípade palnej predlohy pochádza z produkcie švajčiarskej zbrojovky SIG. Airsoftové prevedenie tejto zbrane s plastovým telom je štandardne osadené sklopnou kovovou dvojnožkou na predpažbie a RIS montážou pre pohodlné upnutie ľubovoľného zameriavača. Z kovu je popredný blok s mieridlom a očkom na popruh, vonkajšie hlaveň, kompenzátor, záchyt zásobníka, lucik, spúšť, tiahlo záveru atď. Predpažbie, telo a bočne sklopná pažba sú z pevného plastu. Predpažbie má vo vnútri úložný priestor na vhodný tvar batérie (tyčový tvar AK z MINI článkov). Za pozornosť určite stojí aj sklopná muška, plne nastaviteľné zadné hľadí alebo málo častá koncepcie bočne sklápacieho lúčiku (lepší prístup napr. v rukaviciach).

Kovový zosilnený mechabox ver. III obsahuje základná kovová kolesá, klzná 7 mm ložiská (kov), kovový rotačný vodič pružiny, mosadzný valec, pružinu na úrovni M120, plastovú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe iste poteší aj dobre riešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenia je trafo-nabíjačka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), horné RIS bázy pre montáž zameriavača, plastový vytierak na čistenie hlavne a vysokokapacitný zásobník na 500 BB (Hicap).

Najnovšie zbrane pod označením generácie 2. ponúkajú možnosť užívateľské regulácie výkonu. Špeciálny tŕň v mechaboxe umožňuje väčšie stlačenie alebo povolenie pružiny, a týmto sa výkon mení zhruba v rozmedzí 110-120 m/s. Regulácia sa vykonáva, po sklopení pažby, pomocou skrutkovanie zasunutého imbus kľúča (2,5 mm) do otvoru v zadnej časti mechaboxe.
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 534 mm
Dĺžka zbrane 760/1010 mm
Doporučený akumulátor Typ AK (9,6V/1600 mAh)
Hmotnosť zbrane 3,65 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Stredný záťažový
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Stredný
Verzia mechaboxu kovový verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 500 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom