Power Custom AK-47, 150 m/s, AirsoftGuns, CM.028

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane AK-47 [CM.028] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

344,80 € s DPH

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane AK-47 [CM.028] s výkonom až 150 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť. Táto zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má výborne riešené plastové telo a veľmi realistické spracovanie imitácia dreva na pažbe, pažbičce a predpažbia. Vonkajšie hlaveň, plynové potrubie, kryt záveru, nastaviteľná mieridlá, úchyt na popruh, lucik a ďalšie dieliky sú kovové. Pevná pažba pre uloženie akumulátora je zaručene výhodou.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca AK
Leštený nerezový valec AK
Hliníková tryska AK short - 19,7 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada kolies so šikmými zubami - super záťažová (100:300)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 3
Kovové klzné ložiská 7 mm

Výkonové diely od SHS:
Krátky motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M140

A ostatné:
Spomaľovacie vačka SHS
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Zbraň je osadená pružinou M140 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 150 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, vytierak a vysokokapacitný zásobník na 600 BB.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 455 mm
Dĺžka zbrane 880 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2200 mAh, 20C
Hmotnosť zbrane 2,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Krátky SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Varianta motora Krátky
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 600 BB

Komentáre k produktu

18.09.2014 Re: menlik

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S ohledem na mechabox a motorek lze pouzit max. o jeden rad tuzsi pruzinu, takze ustova rychlost by mohla byt okolo 160 m/s. S tim je vsak spojene jeste vetsi opotrebeni a namahani vsech dilu. Urcite by slo vlozit jeste silnejsi pruzinu, ale to rozhodne nedoporucujeme. Sestava je navrzena a koncipovana proste takto, pro celkove spravnou funkci a neni dobre dalsi zbytecne zatezovani.

12.09.2014

menlikmenlik
Dobry den chtel bych se zeptat jakou nejsilnejsi pruzinu tahle sestava vydrzi a jaka by byla cca vyustova rychlost dekuji za odpoved

30.10.2013 Re: defend

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dostrel odpovida vykonu a nastaveni hopu strelcem. Orientacne muzete pocitat se vzdalenosti okolo 70m. Ucinny dostrel se tezko definuje, kdyz budete chtit, stojici postavu trefite i na hranici dostrelu (pokud nadsadite, tak i na vetsi vzdalenost), jde vsak o to, ze kulicka uz nebude mit moc energie. Vybity akumulator nabijete za cca 3 hod. a vydrzi Vam priblizne na 2500 ran.

28.10.2013 ...

defenddefend
prosim vas, jaký je dostřel,na jakou vzdálenost lze trfit osobu a jak dlouho se musí nabíjet ta http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1812 ?popř.jak dlouho vydrží

06.06.2013 Re: PCM4n

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
7,4V to utahne taky, ale neni optimalni. Sestava je navrzena na li-pol 11,1V s kterou bude pekna kadence i dostatecne mnozstvi nastrilenych ran.

05.06.2013 akumulátor

PCM4nPCM4n
Dobrý den.Je nutností 11,1V akumulátor?7,4V by to neutáhnul?

05.06.2013 Re: PCM4n

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Neni nic jednoduzsiho, nez si vypsane dily nahazet do kosiku. Cena prace bude vychazet z casu technika.

04.06.2013

PCM4nPCM4n
A kdybch vám poslal moji koupenou zbraň CM 0.42 tak by přestavba stála kolik?

Novinky a zľavy emailom