New Bore Up set valca AUG, Systema

New Bore Up (NBU) set valca pre zbrane typu AUG a G36 od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

84,00 € s DPH

New Bore Up (NBU) set valce od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových plôch pri hlave valca a hlavy piestu je vyrobený s ohľadom na minimalizáciu nežiaduceho hluku, ktoré vytvára nárazy piesta na hlavu valca pri každom výstrele. Pre optimálnu funkciu je výrobcom odporúčané na pružiny M130 a vyššie.

Celý set sa skladá z nasledujúcich dielov:
• Leštený nerezový valec so zvislým rebrovaním a väčším vnútorným objemom.
• Nerezová hlava valca obsahujúce 2ks gumových o-krúžkov pre dokonalé utesnenie a lepšiu stabilizáciu vo valci.
• Ľahká plastová tryska s tesniacim o-krúžkom a veľmi presným tvarom, dĺžkou a koncovým vyústením.
• Ľahká plastová hlava piestu s tesniacim o-krúžkom a protitlakovým sacími otvormi tvaru slzy. Ložisko na hlave piestu zabraňuje nežiaducemu prekrúcanie pružiny.

Pozor: Z dôvodu rozličných rozmeru nemožno diely NBU kombinovať s bežnými dielmi základných vzduchotechník. Niekedy je to možné len po patričných úpravách.

Komentáre k produktu

02.10.2014 Re: Vladik_T

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite to mozne vsechno je, zalezi pouze na Vasich predstavach o rozsahu upgrade i planovane investici. Na M130 by bylo urcite vhodne instalovat lepsi pist SHS s kovovym ozubenim a pripadne rotacni trn pruziny. MOS FET je vhodny na kazdou pruzinu a v pripade upgrade to plati obzvlast.

27.09.2014 Steyr AUG A2

Vladik_TVladik_T
Dobrý den, je možné si od vašeho servisu nechat tento set namontovat do Steyr AUG A2 CA včetně výměny pružiny M130 a úpravy pro silnější akumulátor? Případně si nechat namontovat i MOSFET? Je třeba vyměnit i píst, nebo se může ponechat původní? Děkuji za odpověď.

12.08.2011 Re: Radek Pánek

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sety jsme na prani zakazniku take instalovali. Tryska moc drhla na hlave valce a i po potrebynych upravach vysledny vykon nebyl adekvatni (sotva uroven pruziny). V nekterych pripadech to dopadlo tak, ze si zakaznik nechal instalovat nejkvalitnejsi NBU vzduchotechniku od Systemy. Pokud chete levnejsi vzduchotechniku s adekvatnim vykonem, tak doporucujeme cely set poskladat z jednotlivych dilu SHS a mate set za par stovek. Budete na podobne vykonu a usetrite na jine dily.

12.08.2011 Porovnání s Guru

Radek PánekRadek Pánek
Dobrý den, máte zkušenost se stejným setem ale od značky Guru? Je o dost levnější, myslíte že je stejné kvality? Nebo alespoň podobné?

12.08.2010 Re: 55jirou55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud bude vse dobre pasovat, tak vykon by mel byt 130-135m/s.

11.08.2010 G36C (CH)

55jirou5555jirou55
Dobrý den Jakou budu mít úsťovou rychlost s tímto setem 7mm ložiskama od elementu trnem pružiny od elementu precizním pístem SHS s kovovým hřebenem hlavou pístu CNC a pružinou M120 SHS Děkuji za odpověď

02.10.2009 Re: Neophyte

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud chcete doporucit ubgrade do CA8-2, tak jsou to tyto dily: titanovy pist DF, Pruzina M150, kratky motor magnum, puvodni kola by mohla nejaky cas vydrzet, pripadne vymenit za zatezova/super zatezova CA. Vzduchotechnika neni potreba, protoze zbran jiz NB set ma. Dale by bylo vhodne do zbrane instalovat mosfet + silikonovou kabelaz.

01.10.2009

NeophyteNeophyte
Sada klasických kol - super zátěžová + Pružina 150 (+) + New Bore Up set válce AUG + CA SL8-2 = láska nebo křach? co doporučujete?

Novinky a zľavy emailom