New Bore Up set valca AUG, Systema

New Bore Up (NBU) set valca pre zbrane typu AUG a G36 od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

84,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 84 kreditov.

Viac informácií
New Bore Up (NBU) set valce od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových plôch pri hlave valca a hlavy piestu je vyrobený s ohľadom na minimalizáciu nežiaduceho hluku, ktoré vytvára nárazy piesta na hlavu valca pri každom výstrele. Pre optimálnu funkciu je výrobcom odporúčané na pružiny M130 a vyššie.

Celý set sa skladá z nasledujúcich dielov:
• Leštený nerezový valec so zvislým rebrovaním a väčším vnútorným objemom.
• Nerezová hlava valca obsahujúce 2ks gumových o-krúžkov pre dokonalé utesnenie a lepšiu stabilizáciu vo valci.
• Ľahká plastová tryska s tesniacim o-krúžkom a veľmi presným tvarom, dĺžkou a koncovým vyústením.
• Ľahká plastová hlava piestu s tesniacim o-krúžkom a protitlakovým sacími otvormi tvaru slzy. Ložisko na hlave piestu zabraňuje nežiaducemu prekrúcanie pružiny.

Pozor: Z dôvodu rozličných rozmeru nemožno diely NBU kombinovať s bežnými dielmi základných vzduchotechník. Niekedy je to možné len po patričných úpravách.

Komentáre k produktu

02.10.2014 Re: Vladik_T

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite to mozne vsechno je, zalezi pouze na Vasich predstavach o rozsahu upgrade i planovane investici. Na M130 by bylo urcite vhodne instalovat lepsi pist SHS s kovovym ozubenim a pripadne rotacni trn pruziny. MOS FET je vhodny na kazdou pruzinu a v pripade upgrade to plati obzvlast.

27.09.2014 Steyr AUG A2

Vladik_TVladik_T
Dobrý den, je možné si od vašeho servisu nechat tento set namontovat do Steyr AUG A2 CA včetně výměny pružiny M130 a úpravy pro silnější akumulátor? Případně si nechat namontovat i MOSFET? Je třeba vyměnit i píst, nebo se může ponechat původní? Děkuji za odpověď.

12.08.2011 Re: Radek Pánek

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sety jsme na prani zakazniku take instalovali. Tryska moc drhla na hlave valce a i po potrebynych upravach vysledny vykon nebyl adekvatni (sotva uroven pruziny). V nekterych pripadech to dopadlo tak, ze si zakaznik nechal instalovat nejkvalitnejsi NBU vzduchotechniku od Systemy. Pokud chete levnejsi vzduchotechniku s adekvatnim vykonem, tak doporucujeme cely set poskladat z jednotlivych dilu SHS a mate set za par stovek. Budete na podobne vykonu a usetrite na jine dily.

12.08.2011 Porovnání s Guru

Radek PánekRadek Pánek
Dobrý den, máte zkušenost se stejným setem ale od značky Guru? Je o dost levnější, myslíte že je stejné kvality? Nebo alespoň podobné?

12.08.2010 Re: 55jirou55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud bude vse dobre pasovat, tak vykon by mel byt 130-135m/s.

11.08.2010 G36C (CH)

55jirou5555jirou55
Dobrý den Jakou budu mít úsťovou rychlost s tímto setem 7mm ložiskama od elementu trnem pružiny od elementu precizním pístem SHS s kovovým hřebenem hlavou pístu CNC a pružinou M120 SHS Děkuji za odpověď

02.10.2009 Re: Neophyte

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud chcete doporucit ubgrade do CA8-2, tak jsou to tyto dily: titanovy pist DF, Pruzina M150, kratky motor magnum, puvodni kola by mohla nejaky cas vydrzet, pripadne vymenit za zatezova/super zatezova CA. Vzduchotechnika neni potreba, protoze zbran jiz NB set ma. Dale by bylo vhodne do zbrane instalovat mosfet + silikonovou kabelaz.

01.10.2009

NeophyteNeophyte
Sada klasických kol - super zátěžová + Pružina 150 (+) + New Bore Up set válce AUG + CA SL8-2 = láska nebo křach? co doporučujete?

Novinky a zľavy emailom