MK12 SPR Mod 0, 18 Inch, Black, Cyma, CM.071

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MK12 SPR Mod 0 [CM.071] s kovovým telom a vonkajšou hlavňou s dĺžkou 18 palcov, ktorá je zakončená oceľovým kompenzátorom.

Skladom > 10 ks Dátum doručenie

214,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 214 kreditov.

Viac informácií
Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MK12 SPR Mod 0 [CM.071] s kovovým telom a vonkajšou hlavňou s dĺžkou 18 palcov, ktorá je zakončená oceľovým kompenzátorom. Čoraz obľúbenejšia značka Cyma sa po úspešných verziách zbraní AK a MP5 pustila aj do kompletnej série populárnych zbraní typu M16/M4. Svojim spracovaním táto značka opäť nesklamala a vďaka tomu si naďalej udržiava svoju popularitu aj u širokej airsoftovej verejnosti.

Zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má nanovo spracované telo s funkčným vyhadzujúcim okienkom, ťahadlom závera a plechovou imitáciou závera. Ďalšie modifikácie pre lepšiu manipuláciu, napr. aj v rukaviciach, sú zväčšený lučík, vyšší prepínač režimu streľby a obojstranný vypúšťač zásobníka s lepšie prístupnými tlačidlami. SPR (Special Purpose Rifle) je jeden z novších zbraňových DMR systémov postavených na známom modele M16, ktorý sa na prvý pohľad líši dlhou ťažkou hlavňou so špecifickým kompenzátorom a kovovým PRI predpažbím valcového typu. Za pozornosť stojí aj fixná pažba ACE Skeleton, pištoľová pažbička HK416 a sklopné mieridlá PRI/KAC, medzi ktoré je možné na RIS pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, precízne klzné 8 mm ložiská (cross slot), pružinu na úrovni M125, kovový tŕň pružiny s ložiskom, zosilnenú hlavu valca a protitlakovou hlavou piestu. V základe vás istotne poteší aj jednodielna kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Súčasťou balenia je nabíjačka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), dlhšia pätka pažby, plastová tyč na čistenie hlavne a vysokokapacitný zásobník na 400 BB (Hicap).
- upozornenie - V balení akumulátor a nabíjačka zadarmo.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 455 mm
Dĺžka zbrane 930 mm
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnosť zbrane 3,40 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 8 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 68 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 135 m/s [443 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 130 m/s [427 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom