M4A1 MWS, GBB, Tokyo Marui

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modela M4A1 MWS so systémom Blow Back od firmy Tokyo Marui.

Skladom > 3 ks Dátum doručenie

514,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 514 kreditov.

Viac informácií
Automatická plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modela M4A1 MWS so systémom Blow Back. Kompletne nové technické riešenie zhotovené japonskou firmou Tokyo Marui ponúka prelomový vnútorné mechanizmu výrobcom označovaný ako Z System. Ten sa oproti iným stará o podstatne stabilnejšie dávkovanie plynu a viac spoľahlivý funkciu chodu záveru pri prebíjanie. Ďalšie doteraz nepoužitú záležitosťou u sériovo vyrábané airsoft zbrane je aj povrchová úprava tela formou Cerakote Coatings.

Užívatelia určite ocenia aj lepšie prístupnou reguláciu Hop-Up cez vyhadzovacie okienko alebo zásobníkovú šachtu. Všetky ovládacie prvky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Preto sa tieto modely najčastejšie používajú u zapálených „military" jednotiek, alebo samotných užívateľov, ktorí jednoducho chcú trénovať manipulácii so zbraňou bezpečne a mimo strelnici.

Tento modernejší typ štandardnej koncepcie M4A1 je osadený kovovým RIS predpažbím, takže umožňuje ľubovoľnú montáž taktického príslušenstva. Zbraň má ďalej teleskopicky zásuvnou pažbu (6 polôh nastavenia) a kovovú hlaveň s 14 mm ľavotočivým závitom, ktorý je schovaný pod kompenzátorom zdvihu na samotnom ústí. Na hornej telo je prirobené zadné sklopné mieritko KAC 600m, pred ktoré je na RIS možné pripevniť rôzne optiky alebo ľubovoľné kolimátory. Súčasťou balenia je kovový zásobník na 35 BB. Plyn sa v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na spodnej strane.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 250 mm
Dĺžka zbrane 860/770 mm
Hmotnosť zbrane 2,98 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 55 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 110 m/s [361 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 100 m/s [328 fps]
Zásobník kapacita 35 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom