Leštený nerezový valec M16, rebrovaný, SHS

Leštený nerezový valec typ M16 od firmy SHS. Zvisle rebrovaný valec pre hlavne dlhší ako 490 mm. Rebrovanie zväčšuje vonkajší povrch valca a dochádza tak k lepšiemu odvodu nežiaduceho tepla, ktoré vzniká trením hlavy piestu o stenu valca.

Skladom > 20 ks Dátum doručenie

9,20 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 9 kreditov.

Viac informácií
Leštený nerezový valec typ M16 od firmy SHS. Zvisle rebrovaný valec pre hlavne dlhší ako 490 mm. Rebrovanie zväčšuje vonkajší povrch valca a dochádza tak k lepšiemu odvodu nežiaduceho tepla, ktoré vzniká trením hlavy piestu o stenu valca. Vnútro valca je dokonale hladký a znižuje tak trenie hlavy piestu vo valci, čím je možné dosiahnuť vyššiu kompresie vzduchotechniky a tým aj vyššieho výkonu. SHS vojne nemajú dodatočne nanášanú akúkoľvek ďalšiu vrstvu, u ktorej hrozí jej nerovnomerné nanesenie alebo nežiaduce odlupovanie/vydreté. Odporúčame používať najlepšie s zodpovedajúce hlavou piestu SHS, hlavou valca SHS a tryskou SHS, kedy je dosiahnutá najlepších možných výsledkov tesnosti. Bezkonkurenčný pomer cena/výkon.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Petr Glabazňa, 29. 09. 2015

Avatar
David Šulc, 11. 11. 2015

Avatar
Jan Frýdek, 20. 07. 2016

Avatar
Matej Hrivnák, 22. 11. 2017

Velmi zle vnutorne finálne opracovanie. Oproti inym valcom je vnutro hrozne drsne. Este aj čínska sériova vyroba je lepsia. Ziadne finalne leštenie. Objednal som viacej kusov a to iste. Vyhodene peniaze. Dufam ze to casom hlava piestu sama vyleští inak pôjdu do smeti.

Novinky a zľavy emailom