EKO Custom M16A4 RIS, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-055, BI-5581M

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M16A4 RIS [BY-055/BI-5581] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie EKO Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na nízku cenu. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon a dobrú kadenciu, ale nezaručuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

330,00 € s DPH

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M16A4 RIS [BY-055/BI-5581] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Ako už názov napovedá, ide o ekonomickejšie verziu populárnych zbraní Custom. Tá ponúka podobný výkon za ešte lepšiu cenu. V tejto variante zostal pôvodný motoriek aj oceľové kolesá so základným prevodovým pomerom. Ďalej sa ušetrilo ponechaním originálneho mosadzného vojne a základného vodiče pružiny s ložiskom. Aj napriek tomu EKO verzia obsahuje veľkú rad kvalitných dielov, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii bežné a znesú aj ďalšie nadväzujúce upgrade.

Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Najmodernejší typ M16 s kovovým RIS predpažbím, dlhú ťažkú hlavné a odnímateľnou transportné rukoväťou, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory. Pevná pažba pre uloženie akumulátora je zaručene výhodou.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom

Výkonové diely od SHS:
Pružina M130

A ostatné:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 140 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh + úchyty, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitácia laserového zameriavača).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 999 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2200 mAh, 20C
Hmotnosť zbrane 3,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 70 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 140 m/s [459 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

10.04.2014 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
M16A4 RIS s kodovym znacenim [BY-055/BI-5581M] http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1314

10.04.2014

GunStolerGunStoler
Zdravím, ještě bych se chtěl zeptat jaká zbraň byla původně základem pro tento Custom upgrade?

07.04.2014 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na dany vykon doporucujeme minimalne BLS 0,28g.

01.04.2014

GunStolerGunStoler
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké kuličky se na tuto zbraň hodí, ve článku o zbrani jsem to nenašel. díky za opdověď

Novinky a zľavy emailom