ASHU hop-up komora M16, M4 so snímačom, Airsoft Syst.

ASHU (Airsoft Systems Hop-up Unit) je komora pre zbrane typu M16/M4 presne vyrobená z jedného kusu odolného technopolyméru. Hlavnou výhodou tohto upgrade dielov je detekcia prázdneho zásobníku a navyše umožňuje aj realistickú funkciu záchytu záveru. Nehrozí teda žiadna streľba na prázdno a manipulácia so zbraňou je obdobná ako u palnej predlohy. K celkovej funkciu týchto nadštandardných vychytávok je nutné vlastniť ASCU elektroniku v zbrani.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

35,60 € s DPH

ASHU (Airsoft Systems Hop-Up Unit) je komora pre zbrane typu M16/M4 presne vyrobená z jedného kusu odolného technopolyméru. Hlavnou výhodou tohto upgrade dielov je detekcia prázdneho zásobníku a navyše umožňuje aj realistickú funkciu záchytu záveru. Nehrozí teda žiadna streľba na prázdno a manipulácia so zbraňou je obdobná ako u palnej predlohy. K celkovej funkciu týchto nadštandardných vychytávok je nutné vlastniť ASCU elektroniku v zbrani. Vďaka týmto a ďalším zmenám sú klasické AEG zbrane osadené elektronikou ASCU zase o niečo bližšie známemu a oveľa drahšiemu systému PTW (Professional Training Weapons). Jej inovovaný systém regulácie ďalej umožňuje presné a jednoduché nastavenie Hop-Up efektu, čo je mnohokrát u vlastníkov zbraní M16/M4 preklínaný proces. Balenie obsahuje všetky potrebné inštalačné komponenty a podrobný inštalačný návod.

Komentáre k produktu

05.02.2014 Re: janecky

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tahlo zaveru v kombinaci s touto ASHU funkcni neni (u vetsiny AEG se snim otevira vyhozne okenko a zpristupnuje se tak regulace hop-up). A ani pri prebijeni palne zbrane neni nutne pokazde tahat za tahlo. Vetsinou staci prebit zasobnik a odmacknout/uvolnit zachyt zaveru.

04.02.2014 realističnost

janeckyjanecky
Četl jsem si popisek a chtěl bych se zeptat,zda to s tou realističností znamená i to, že se při každém přebití musí zatáhnout za nabíjecí páku

Novinky a zľavy emailom