AKX, GBB, Tokyo Marui
Moderné poňatie legendárnej platformy AK v podaní spoločnosti Tokyo Marui. Model AKX GBBR prináša originálny dizajn, špičkové spracovanie a výrazne modernizovanú ergonómiu, ktorá posúva klasickú platformu AK na novú úroveň.Nákupom tohto produktu získate 536 kreditov.
Viac informáciíAKX, GBB, Tokyo Marui
Moderné poňatie legendárnej platformy AK v podaní spoločnosti Tokyo Marui. Model AKX GBBR prináša originálny dizajn, špičkové spracovanie a výrazne modernizovanú ergonómiu, ktorá posúva klasickú platformu AK na novú úroveň. Vďaka vysokej rozširovateľnosti, kompaktným rozmerom a realistickému plynovému BlowBack systému ponúka skvelý zážitok ako pre milovníkov realizmu, tak aj pre aktívnych airsoftových hráčov.
Dominantou zbrane je nový BlowBack mechanizmus s veľkým 19 mm piestom, ktorý vytvára silný a výrazný spätný ráz pri každom výstrele. Realistický chod záveru verne simuluje funkcie ostrého vzoru – vrátane natiahnutia prvej nábojnice pomocou natahovacej páky alebo zachytenia záveru po vystrelení zásobníka. AKX je vybavená skrátenou 8,7" hlavňou a originálnou hliníkovou trojkomorovou úsťovou brzdou. Po jej odstránení je možné využiť štandardný 14 mm CCW závit na montáž tlmiča alebo ďalšieho príslušenstva na ústí. Telo zbrane, kryt záveru, vonkajšia hlaveň a predpažbie sú vyrobené zo zliatiny hliníka. Bočne sklopná pažba a rukoväť sú vyrobené z polyméru, ktorý je vystužený nylonovým vláknom.
Moderná predpažbia M-LOK z frézovaného hliníka poskytuje vysokú pevnosť a zároveň nízky profil pre pohodlný úchop. Súčasťou balenia sú tri 20 mm lišty Picatinny rôznych dĺžok (3, 5 a 7 drážok), ktoré možno ľahko namontovať pomocou priloženého imbusového kľúča. Horná časť zbrane disponuje integrovanou 20 mm lištou Picatinny, ktorá sa tiahne od predpažbia až po kryt záveru, ideálna pre montáž kolimátora alebo optiky. Novo vyvinutý systém upevnenia krytu záveru eliminuje vôľu a zabezpečuje stabilné mierenie aj pri dynamickej streľbe. Nechýbajú ani sklopné mechanické mieridlá, nastaviteľná muška a moderná sklopná pažba s ľahkou skeletovou konštrukciou. Pažba je upevnená pomocou 20 mm Picatinny rozhrania a disponuje otvorom QD pre rýchloupínací popruh.
Súčasťou balenia je realistický hliníkový plynový zásobník v bakelitovom štýle s kapacitou 35 BB. Ďalej lišty M-LOK (S/M/L), ochranný kryt, nástroj na nastavenie predných mieridiel, návod na obsluhu, imbusový kľúč, nabíjačka, nabíjací tyč, čistič a guľôčky.
Ponuku odporúčaného airsoft príslušenstva, zoznam parametrov a ďalšie užitočné informácie k produktu AKX, GBB, Tokyo Marui nájdete v záložkách.
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
- Novinka
| BlowBack | Áno, plynový |
|---|---|
| Dĺžka vnútornej hlavne | 200 mm |
| Dĺžka zbrane | 548/741 mm |
| Hmotnosť zbrane | 3,55 kg |
| Hnací plyn | HFC 134a/144a |
| Odporúčané strelivo | 0,20 - 0,23 - 0,25 g |
| Plynovky varianta (GBB/GNB) | GBB |
| Prevedenie Hop-Up | nastaviteľný hop-up |
| Približný dostrel | 50 m |
| Ráže | 6 mm |
| Režim streľby | safe/semi/auto |
| Úsťová rýchlosť nameraná | 95 m/s [312 fps] |
| Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom | 90 m/s [295 fps] |
| Zásobník kapacita | 35 BB |
Komentáre k produktu
Pridávať komentáre môžu iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa
AirsoftGuns s.r.o.