Taktické svietidlo M900, malé, Element

Kovové taktické svietidlo M900 (malé) s prichytením na RIS je vyrobené v štýle SureFire. Hlavná halogénová lampa poskytuje veľmi silný kužeľ oslňujúceho svetla a dve malé diódové svetlá slúži pre úsporný nenápadný prísvit.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

87,60 € s DPH

Kovové taktické svietidlo M900 (malé) s prichytením na RIS je vyrobené v štýle SureFire. Hlavná halogénová lampa poskytuje veľmi silný kužeľ oslňujúceho svetla a dve malé diódové svetlá slúži pre úsporný nenápadný prísvit. Ako napájací zdroj sa používajú 3 kusy batérií CR123, ktoré nie sú súčasťou balenia. Nie je možné použiť žiadne nabíjacie akumulátory z dôvodu ich vyššieho napätia, ktoré môže zapríčiniť poškodenie žiarovky.

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

22.02.2011 Re: Bandolero

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zarovka je halogenova. Cely predek je kovovy. Spousteni svitilny se provadi bocnim dotykem (spinac na obouch stranach). Spodni otocny "spunt" slouzi k vkladani baterii.

21.02.2011 info

BandoleroBandolero
DD, jaka je prosim v teto svitilne zarovka xenon halogen super led a predek svitilny je kov nebo plast a nakonec spousteni svitilny se provadi pomoci stisknuti dotikoveho prvku na takticke rukojeti nebo jen otocenim na spodku madla? take me zajima jestli jsou drasky na stlacne spinace po obou stranach rukojeti nebo jen na levo? diky a s pozdravem Fandrs

11.05.2009 Re: Jelda

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To opravdu netusime.

07.05.2009

JeldaJelda
Zdravím, vydrží tato svítilna náraz kuličky cca 160m/s nebo i víc? Děkuji

01.09.2008 Re: Stevo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zivotnost svitilny se tezko urcuje. Jako zdroj slouzi tri baterky CR123A, ktere jsou ulozeny ve vertiklni rukojeti. Tato svitilna neni urcena na ostre zbrane se zpetnym razem, takze se neda rict zda by to vydrzela.

27.08.2008

StevoStevo
Dobry den chcem sa opytat aku zivotnost ma tato lampa aky ma zdroj kde sa zdroj nachadza a ci je mozne lampu pouzit len na airsoftove zbrane alebo aj na ostre napriklad SA vz 58 Dakujem

Novinky a zľavy emailom