Taktická vesta univerzálna, vz. 95, mod. 2009, S, AirsoftGuns

Taktická vesta univerzálny model 2009 so štyrmi zásobníkovými Sumka v originálnej kamufláži vz. 95 od firmy FCG.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

59,60 € s DPH

Štyri roky od začatia predaja veľmi úspešné Taktické univerzálne vesty Airsoftguns 2005 prichádzame s modernizovanou verziou tohto modelu. Na základe skúseností a pripomienok užívateľov sa uskutočnilo niekoľko významných zmien. Od predchádzajúceho typu sa vesta líši novou dvojitou veľkoobjemovú vreckom pre napríklad až 4 kusov zásobníkov pre všetky typy zbraní z našej ponuky tzn. zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších.

  Ako jedna z mála kvalitných viest na trhu ponúka možnosť výškového nastavenia v oblasti ramien a šírkové regulácie v zadnej a prednou časťou. Týmto sa dobre prispôsobí veľkosti postavy užívateľa. Nezanedbateľnou výhodou je použitie farebné kombinácie jednotlivých materiálov a týmto docielenie výborné maskovacie schopnosti vesty.

Vesta je vybavená radom rychlouzavíratelných vreciek pre airsoftové a iné potreby užívateľa. Na početné želanie užívateľov je tento typ namiesto pištoľového poudre vybavený druhou neodoberateľnou dvojitou veľkoobjemovú vreckom určenú napríklad pre vyššie uvedené zásobníky, dymovnice či iné potreby.

Vo vnútornej prednej strane vesty sú umiestnené dve veľké vrecká, do ktorých je možné vložiť napr. Mapu, písomné propozície, rukavice, kuklu atď. Na pravom boku je uchytenie pre armádny nôž tzv. UTON.

V zadnej časti vesty sú pevne umiestnené dve veľké vrecká otvárateľné zhora a použiteľné napríklad pre fľašu plynu alebo zásobníky typu P90. Na vnútornej strane vreciek sú pútka slúžiace najmä na uchytenie vysielačky, pri handsfree a headsetov.

V dolnej zadnej časti sú dve objemné vrecká. Do týchto vreciek je možné vložiť napríklad ochranné okuliare, balenie guličiek, kompas, pozorovací ďalekohľad atď. Vesta je ďalej v spodnej časti vybavená 6 úchyty pre prevlečenie a fixáciu (*) armádneho opasku šírky 50 až 60 mm. Na tento opasok je možné zachytiť akúkoľvek zásobníkovú Sumka alebo ju v kombinácii s upínacím popruhom používať ako stehenné puzdro.

Materiál použitý na výrobu je 100% polyester UHAS spevnený vnútorným nepremokavým záterom. Farebné prevedenie zodpovedá originálnemu slovenskému armádnemu vzoru 95. Hmotnosť vesty je cca 1150 gr.

* armádne opasok nie je súčasťou vesty, možno ho objednať ako príslušenstvo
Farba, Kamufláž Maskovací vzor 95

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

05.12.2012 Re: Allge

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Do jedne sumky se vejdou 3 plechove zasobniky typu M16. Na veste jsou 4 sumky, takze celkova nosnost muze byt az 12 zasobniku M4/M16.

02.12.2012

AllgeAllge
takže pokud sem to správně pochopil tak do téhle vesty se vejde 8 zásobníků M16 nebo podobných?

02.02.2011 Re: rostik.i

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Do vesty si date vse potrebne vybaveni jako BB, zasobniky, vysilacku, atd

31.01.2011

rostik.irostik.i
chci se zeptat jestli tato vesta je jen na uskladnění kuliček atd. při hře nebo to je na ukladnění a méně to bolí

21.10.2009 Re: sniper bravo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Sumky jsou univerzalni AK,M4,G36,AUG,MP5...

20.10.2009 naco???

sniper bravosniper bravo
na jaké zásobníky je ta vesta???

03.08.2009 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hydrovak neni soucasti vesty. Mozna nejaky mensi by se do jedne ze zadovych kapes vesel.

30.07.2009 hydrovak

stářastářa
Je v týhle vestě i hydrovak??? Nebobo stačí koupit vložku a dat do jedný z těch kapes co jsou na zádech?

Novinky a zľavy emailom