Taktická vesta Recon, čierna, ACM

Taktická vesta Recon v čiernom prevedení. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie predného nepriestrelného plátov SAPI. Predná časť je osadená väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

33,20 € s DPH

Taktická vesta Recon v čiernom prevedení. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie predného nepriestrelného plátov SAPI. Predná časť je osadená väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa. Vesta je dodávaná s tromi zásobníkovými Sumka (zapínanie na suchý zips), s panelom so suchým zipsom a Sumka na pištoľový zásobník, s väčšou univerzálny Sumka (zapínanie na dvojcestný zips) a so Sumka určenú pre umiestnenie rádiostanice. Každá z podlhovastých zásobníkových sumek umožňuje pojať zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších. Na spodnej časti nosiča sú tri úchyty k prevlečenie a fixáciu opasku. Plne nastaviteľné a polstrované popruhy ponechávajú voľná chrbát pre nesenie ďalšie výstroje. Vestu je možné upraviť zložením náprsního dielu a tak v podstate vznikne Chest Rig s Molle väzbou. Vyrobené z nylonu 600D.
Farba, Kamufláž čierna

Komentáre k produktu

25.08.2014 Re: suri

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zalezi na fotce i grafice (vyvazeni barev) ci monitoru. Vesta je ve skutecnosti cerna jako bota :)

22.08.2014

surisuri
dobrý den, na obrázku co tu máte uvedený vypadá vesta spíš šedá nebo olivová.. tak se chci zeptat jestli je to jen špatné foto nebo takhle opravdu vypadá

05.08.2013 Re: overfield

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pistolove pouzdro neni soucasti, jinak by to bylo uvedene v popisku nebo viditelne na fotce. Vesta je dobre stavitelna, takze na velikost vasi postavy nebude problem.

03.08.2013

overfieldoverfield
len informacne, k tejto veste teda neni puzdro na pistol ? len sumky ? je tuto vestu mozne obliect na pas 105ch hrudnik 115?

Avatar
Milan Zetocha, 26. 10. 2015

Avatar
Radoslav Tyč, 14. 07. 2016

Avatar
Dita Novotná, 19. 07. 2016

Novinky a zľavy emailom