Power Custom M4A1 RIS, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-051, BI-5181M

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 RIS [BY-051/BI-5181] s výkonom až 160 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

439,60 € s DPH

Profesionálne upgradovania Power Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 RIS [BY-051/BI-5181] s výkonom až 160 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Power Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na vysoký výkon zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na maximálny výkon, vysokú kadenciu, dobrú životnosť a spoľahlivosť. Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Modernejšie typ M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľnou transportné rukoväťou, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Leštený nerezový valec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada kolies so šikmými zubami - super záťažová (100:300)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 2
Kovové klzné ložiská 7 mm

Výkonové diely od SHS:
Dlhý motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M140
Presná 6,03 mm hlaveň

A ostatné:
Silikónová Hop-Up gumička Systema
Spomaľovacie vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ 3D

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M140 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 160 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, úchyty, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitácia laserového zameriavača slúži na uloženie akumulátora).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 363 mm
Dĺžka zbrane 870/785 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1600 mAh, 20C
Hmotnosť zbrane 3,4 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, klzné, kov
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 80 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 160 m/s [525 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

19.05.2014 Re: TomiczekR

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Muzeme prosim vedet jakou souvislost ma hmotnost streliva na ulomeni pistu? To je zase nejaky nesmysl :D

14.05.2014

TomiczekRTomiczekR
No.. je pravda ,že kuličky typu 0,30g ulomují střílením píst?Nejsou lepší 0,28g? mám strach ,že životnost zbraně klesne když budu palit 0,30.. děkuji

12.05.2014 Re: TomiczekR

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Akumulátor i nabíječka je optimální. Dobré je dokoupit i digitální měřák na li-pol. Na nabitý akumulátor se dá nastřílet okolo 2000 BB. Optimálním střelivem jsou BLS 0,30g MATCH. Pokud Vám zásobník nestačí s kapacitou, doporučujeme dokoupit další točáky.

09.05.2014

TomiczekRTomiczekR
Zdravím příščí měsíc si tady tuto zbran budu kupovat a chtěl bych informaci zda by nepasoval něaký dvojtý zásobník k této zbrani ,kolik her vydrží tato baterie..VB Li-Pol 11,1V/1600 mAh (20C)po případě tato nbíječka je ta idealní ..Inteligentní Li-Pol nabíječka Turnigy Compact C3?a jaké kuličky k této z brani pro dosažení maximalního výkonu?

Novinky a zľavy emailom