AirsoftGuns

Potrebujete poradiť alebo máte otázku ohľadom airsoftu? Neváhajte a využite webové poradne. Na Vaše otázky brzdy odpovie skúsení airsofťáci alebo špecialisti z AirsoftGuns.

Komentáre

15.03.2010 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
necas: Jde o to jaky proud jsou clanky schopne dat, jaky maji vnitrni odpor (cim mensi tim lepsi), na jakou kapacitu se ve skutecnosti nabijou v porovnani s kapacitou uvedenou na akumulatoru atd. V techto vsech a dalsich vecech o trochu vitezi clanky GP. dívka: CinaGun = cina. Prumerne kvalitni zbozi za velmi prijatelnou cenu. RaymondCurtis: Paintball zbrane neprodavame. A v zadnem AS klubu Vas s touto zbrani pravdepodobne neprijmou. ARAPIDIIZ: Nabojnice mame skladem a do nabidky je zaradime snad do koncen tohoto tydne. 6ks s rychlonabijecem, ktery se dodava v baleni u revolveru, nebo 25ks samostanych naboju. Pro vice informaci piste prosim na nas email.

14.03.2010

ARAPIDIIZARAPIDIIZ
Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy uvedete na stránky náhradní patrony do revolveru Dan Wesson 8 inch,pokud vůbec.Pokud je již máte můžete mi alespoň říct po kolika kusech a za kolik se dají koupit ?Děkuji za odpověd ARAPIDIS.

11.03.2010 RAP4

RaymondCurtisRaymondCurtis
Hey,jsem tu novej a chtel bych si poridit nejakou tu flintu a zacit hrat. Nasel jsem RAP4, ktera se mi zamlouva nejvic. Netusite, zda je s tim problem v CR? Prijmou kluby tento typ airsoftu? Nebo je to proti nejakym pravidlum Diky moc. Zdravi,PT

11.03.2010 firma

dívkadívka
Chtělbich se zeptat na firmu ChinaGun,jestli prodává kvalitní zboží.

10.03.2010 baterie

necasnecas
Dobrý den děkuji za Vaši odpověď. Obě baterie jsem si prohlédl a chtěl bych se Vás zeptat, proč je lepší baterie s menší kapacitou. Podle jakých parametrů nebo vlastností baterií určujete jejich přednosti. Děkuji,s pozdravem Pavel Nečas.

10.03.2010

kam.hajdikovakam.hajdikova
dobry den koukala sem na prepravni tasky na zbrane a dis uz mate voví dodany tasky jsou i zbrane a nebo nejsou. dekuju Kamila

09.03.2010 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pajs: Pochybujeme ze nekdo bude vyrabet. kolovratek: Bohuzel RIS predpazbi na MP5SD se snad ani nedela a klasicke pouzit nejde. latexman: Tyto nestandartni polozky jsou vzdy dost drahe. Pokud o neco podobneho mate vazny zajem, piste prosim na nas email. Dekujeme za pochopeni. necas: Vhodna a nejlepsi je tato: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1025 a levnejsi varianta: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1417 Konektory jsou male, takze zadny problem.

08.03.2010 baterie

necasnecas
Dobrý den, prosím Vás o radu, jakou baterii (akumulátor) si mám pořídit do zbraně AK-47 CM.028 s pevnou pažbou. Ta původní už definitivně dosloužila. Jistě jde o to, aby se do pažby vešla a také o velikost konektoru. Po Vašem doporučení si baterii u Vás objednám. Děkuji za pomoc.

Novinky a zľavy emailom