AirsoftGuns

Potrebujete poradiť alebo máte otázku ohľadom airsoftu? Neváhajte a využite webové poradne. Na Vaše otázky brzdy odpovie skúsení airsofťáci alebo špecialisti z AirsoftGuns.

Komentáre

08.09.2012 nové TMka?

myroxmyrox
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli neuvažujete uvažujete o "oživení" sortimentu zbraní Tokyo Marui. Mám na mysli aeg (např. EBB SCARy,MP7A1,nové High Cycle zbraně či nové COLTy) a gbb (např. Beretty M9A1 nebo PX4 Storm nebo XDM a Xtreme .45(hehe, full auto pěta čtyřicítka)). Díky za odpověď.

06.09.2012 Re: Romdis25

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Kazdy z obou principu ma sve +/-. Podle nas je lepsi poridit spolehlivy a presny kratky manual od TM, nez levnou cinskou plynovku, ktera bude mit vetsi rozptyl a casem muzete resit unikani plynu. Plynovka je vice provozne nakladna, nachylnejsi na zmenu teplot a vyzaduje vetsi udrzbu. Naoplatku nabizi vetsi vykon a pohodlnejsi samonabijeci strelbu. Hodne take zalezi na intenzite a zpusobu vyuziti Vasi budouci pistole. Konecne rozhodnuti bude pouze na Vas :)

30.08.2012 Jakou levnější zbraň volit?

Romdis25Romdis25
Zdravím, před nedávnem jsem psal dotaz na GLOCK 17 s tlumičem jelikož není možné ho upravit tak jsem se rozhodl koupit něco jiného a mám na tyto kritéria (jelikož jsem začátečník)zbraň by měla stát do 2 tisíc korun, dále manuál nebo plynovou? Nevím neorientuji se vtom někteří říkají že plynovky do 2 tisíc střílí lépe než manuály od TM a proto žádám o radu co je v této cenové kategorii lepší. Jelikož bych si rád nějakou zde u vás zakoupil. DÍky za pomoc při výběru, přeji pěkný zbytek dne.

10.07.2012 Re: Mmeg

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vse potrebne: http://www.airsoftguns.cz/page.php?&form=slovensko

06.07.2012 Dodanie na Slovensko

MmegMmeg
Zdravím, chcel by som sa spýtať či posielate tovar aj na Slovensko a ak áno, aká je cena poštovného. Ďakujem

29.06.2012 Re: Martim

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Ve vetsine pripadu je vhodny valec s dirou, ktery odpovida delce hlavne v M4: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1452 dalsi informace o teto problematice: http://www.airsoftguns.cz/article.php?&id=73

25.06.2012

MartimMartim
Zdravim..chtel bych se zeptat jakou vyhodu ma plny valec v M4 na kratke hlavni a s NBU vzduchem? Bylo mi receno ze bych ho mel vymenit za valec s vydechem. Nevim si stim rady muzete mi prosim poradit? Diky

31.05.2012 Re: Crhox

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Skladem mame pouze hledi (tenky dilek s vyrezem). Pokud mate o toto zajem, piste prosim na nas email. Dekujeme za pochopeni.

Novinky a zľavy emailom