Nová generácia Sa vz. 58

24. 04. 2013

Naša firma, ako prvý v Európe, vyvinula a úspešne predáva vlastné airsoftovú zbraň a to už od roku 2009. Je to replika najpoužívanejší zbrane Armády Českej Republiky, samopal vz. 58 ...

img

Dokázali sme, že nie sme Tí, čo len sľubujú. O výrobu tohto modelu sa v minulosti pokúšalo niekoľko výrobcov, ale neúspešne. Sme jediní, ktorým sa podarilo na trh uviesť a sériovo predávať vlastný výrobok, ktorý si našiel mnoho desiatok spokojných užívateľov. Prvá skúšobná séria bola konštruovaná na základné výkon cca 120 m/s. U druhej generácie sme vďaka mnohým vylepšeniam mohli zbraň dodávať s výkonom cez 150 m/s a s možnosťou používania originálne sklopné pažby, bez obmedzenia v umiestnení akumulátora.


Sa vz. 58 druhej generácie
Zbraň s krásnou trojročnou patinou

V súčasnej dobe vyvíjame už tretiu generáciu airsoftové zbrane Sa vz. 58, ktorá bude obsahovať ďalšie vylepšenia a ktorá bude dosahovať výkon cca 160 m/s. Reagujeme tým na želanie Vás zákazníkov, ktorí sa až prekvapivo často dotazujete s tým, kedy bude zbraň opäť v predaji a kedy nás inšpirujete k ďalším možným vylepšením.

Bohužiaľ veľkým problémom pri výrobe airsoftové zbrane v civilizovanej, demokratickej, stredoeurópske, sociálne a byrokratické krajine je cena finálneho produktu v malosériovej výrobe. Výroba a predaj tovaru v sociálnodemokratických európskych krajinách je zaťažený vysokými daňami a poplatkami, ktoré konečný spotrebiteľ musí vždy uhradiť a preto je potrebné počítať s tým, že cena nebude v žiadnom prípade nízka.


Realisticky spracované detaily
Sklopná pažba z ostrej zbrane

Vzhľadom na uvedené Vám narovinu a poctivo hovoríme, že sériová výroba novej generácie Sa vz. 58 bude rozbehnutie len v prípade regulárneho záujmu Vás airsofťákom po celej Európe. Druhú generáciu zbrane sme doprodali s finančnou stratou a toto už bohužiaľ opakovať nemôžeme. Či a kedy bude nová generácia uvedená do predaja, záleží len na Vás kupujúcich.

Predbežná predajná cena novej generácie bola stanovená na cca 855,- € vrátane DPH. Tí, ktorí si zbraň záväzne objednajú a zloží zálohu vo výške 260,- € vopred získajú zľavu 10% z konečnej predajnej ceny zbrane. Myslíme, že ponuka z našej strany je to veľmi zaujímavá. Na vybranú zálohu Vám bude samozrejme vystavený doklad a v prípade, že by sa vyskytli akékoľvek problémy a komplikácie, alebo sériová výroba nebola spustená, tak Vám uhradenú sumu samozrejme vrátime.


Sklopnou pažbu možno vymeniť za pevnú
Funkčné reálny prepínač streľby

Prvá plánovaná várka by mala byť max. 30 ks zbraní a mohla by byť dokončená na prelome júla a augusta tohto roka. Ďalšie várky budú naplánované podľa úspešnosti predaja. A opäť narovinu hovoríme, že ak záujem nebude, tak výrobu definitívne ukončíme, plány zamkneme v trezore a kauzu Sa vz. 58 s konečnou platnosťou uzatvoríme.

Zbrane Sa vz. 58 sú už od druhej generácie osadzované osvedčenými upgrade diely od firmy SHS. Teda ich výkon a životnosť sú veľmi dobré, čo zaiste potvrdí súčasne majitelia. Zbraň je vyrábaná metódou trieskového obrábania z duralu a ocele, takže jej pevnosť a robustnosť nemá v airsoftu obdobu. Samozrejmosťou je dodržiavanie kompatibility s rôznymi doplnkami, ktoré sa používajú na ostré zbrani. Nie je teda problém zbraň osadiť rôznymi druhmi pažbenie, R.I.S. lištami a napr. kompenzátorom. Mnoho použitých vonkajších dielov pochádza z ostrej zbrane, čím zbraň získava autentický vzhľad. Sa vz. 58 bude dodávaná s jedným zásobníkom a so sklopnou aj s pevnou pažbou.


Diely sú kompletne obrábané na CNC strojoch
Čiastočne zložená zbraň so základovou farbou

Uvedomte si teda prosím, že nami vyrábaná zbraň nemá v žiadnom prípade konkurovať lacným Čína alebo bežným zbraniam, ktoré sú sériovo vyrábané v Číne alebo na Taiwane. Rozhodli sme sa vydať cestou kvality a tomu zodpovedá aj cena. V žiadnom prípade teda nepripustíme licitovanie o rôzne zľavy a slevičky pri budúcom predaji. Za kvalitu sa jednoducho musí platiť, a kto nie je ochotný, tak sa musí zmieriť s bežnými airsoft zbraňami.

Ak máte záujem, tak si môžete prečítať informácie o první sérii nami vyrobené zbrane alebo sa pozrieť na položku v katalógu, kde je zbraň z druhej generácie.

Prípadné ďalšie otázky a poznámky prosím smerujte do komentárov k tomuto článku a prípadné záväzné predobjednávky posielajte na prodej@airsoftguns.cz.

Nižšie uvádzame aktuálny stav plánovanej série a záväzných predobjednávok:

6 ks rezervované; 24 ks voľných

AirsoftGuns.cz

Komentáre

12.05.2024 Oprava

Samuel GavlakSamuel Gavlak
Dobra by bola pevná pažba zásobníky s reálnejšuo kapacitou a zníženie ms-iek aby bola replika použiteľná aj na CQB cca120 ms/390fps

12.05.2024 Napad

Samuel GavlakSamuel Gavlak
Dobra by bola pevná pažba zásobníky s reálnejšuo kapacitou a zníženie ms-iek aby bola replika použiteľná aj na osb cca120 ms/390fps

12.05.2024 Smola

Samuel GavlakSamuel Gavlak
Škoda že nebudete vyrábať ďalšie repliky lebo aj za tú cenu by som si kúpil jednu kosu a pár zasobnikov

14.04.2015 Termín prodeje.

Jan KubíčekJan Kubíček
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na termín prodeje této generace, jelikož jste psali, že vyjde v červenci 2013.

AirsoftGuns: Z důvodu malého zájmu novou sérii pravděpodobně dělat nebudeme.

10.04.2015 Rada

Jan KubíčekJan Kubíček
Zkuste svojí výrobu zaměřit třeba také do Kanady. Tam mají zbraně rodiny AK zakázané a proto si většinou pořizují vz. 58, který moc dobře znají a jsem si jist, že za airsoftovou verzi tzv. "kanadského ákáčka" ochotně zaplatí. Zkuste třeba napsat nějakému kanadskému airsoftovému obchodu a když se to osvědčí, tak jen Vaše plus. :)

AirsoftGuns: Děkujeme za tip. Víme o tom, že český trh má svoje omezení a specifika. V minulosti jsme se již podíleli na dodávání této maloseriové exkluzivní zbraně i zákazníkům do zahraničí.

10.04.2015 Pevná pažba

Jan KubíčekJan Kubíček
Dobrý den. Jelikož nejsem velký fanoušek sklopných pažeb a kompaktních zbraní, tak bych se Vás chtěl zeptat, jestli budete prodávat i zbraň s pevnou pažbou, protože na všech fotkách v tomto článku je jen vz. 58 se SKLOPNOU pažbou a nejlepší by byl S PEVNOU pažbou.

AirsoftGuns: Změna pažby je rychlá a jednoduchá. U prvních verzí bylo "pádlo" nutností z důvodu akumulátoru. Více třeba zde: http://www.airsoftguns.cz/sa-vz-58-gen-2-pevna-airsoftguns nebo také tady: http://www.airsoftguns.cz/asg-sa-vz-58

05.12.2014 ahoj,

ernesto2248ernesto2248
moc se mi líbilo vaše video na YT, hlavně ta písnička, nemůžu ji dostat z hlavy, mohli byste mi prosím sdělit název?

AirsoftGuns: Pokud se nepleteme, písnička je jeden ze sountracků z filmu Black Hawk Down.

30.04.2013 Re:

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Martas685: Kabelaz je mozne vyvest na pazbu, ale bude to neprakticke a osklive. V pripade zavazne predobjednavky nam prosim napiste na email prodej@airsoftguns.cz a my Vam obratem zasleme emailem zalohovou fakturu pro platbu. JanJakubsky: Teoreticky je mozne vyrobit zakazkove i jeden kus, ale cena zbrane bude v tomto pripade minimalne 2-3x vyssi nez nyni. Duvodem je rozlozeni fixnich nakladu a vyssi cena u dodavatelu.

Novinky a zľavy emailom