Nosič plátov MPS, multicam, ACM

Nosič plátov MPS v maskovacím vzoru multicam. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie nepriestrelných plátov SAPI. Celý nosič je osadený väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

47,20 € s DPH

Nosič plátov MPS v maskovacím vzoru MultiCam. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie nepriestrelných plátov SAPI. Celý nosič je osadený väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa. Vesta je dodávaná s tromi zásobníkovými Sumka (zapínanie na suchý zips), s panelom so suchým zipsom a Sumka na pištoľový zásobník, s väčšou univerzálny Sumka (zapínanie na dvojcestný zips) a so Sumka určenú pre umiestnenie rádiostanice. Každá z podlhovastých zásobníkových sumek umožňuje pojať zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších. Vyrobené z nylonu 600D.
Farba, Kamufláž Multicam

Komentáre k produktu

10.01.2013 Re: heryherzog

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V budoucnu (za nekolik mesicu) pravdepodobne ano.

08.01.2013

heryherzogheryherzog
Chtel bych vjedt jestly nekdy pridate do nabidky dalsi molle sumky.

08.01.2013 Re: heryherzog

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Hydratacni vaky: http://www.airsoftguns.cz/search.php?name=&fulltext=na+vodu&prol1id=&prol4id=&ftype=0 Diky Molle vazbe lze sumky kombinovat a dle potreby i prikoupit. V soucasne dobe samostatne sumky nemame, ale daji se dokoupit v kazdem lepsim armyshopu s vystroji. Do zasobnikove sumky lze dat 2 zasobniky M4, takze nosnost je 2ks x 3.

29.12.2012

heryherzogheryherzog
Jeste sem se chtel zeptat jestli se do tech sumek zasobnikovech vejdou zasobnyky z M4. dekuju za odpovjet

28.12.2012

heryherzogheryherzog
Dobrej chtel sem se zeptat jestli se ktomu daj dokoupit dalsi vjeci nejake kapsy a hlavne votr bag?

Avatar
Ján Krausko, 31. 07. 2015

Avatar
Jirka Dlouhý, 14. 09. 2016

Novinky a zľavy emailom