Nosič plátov MPS, ACU, ACM

Nosič plátov MPS v maskovacím vzoru ACU. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie nepriestrelných plátov SAPI. Celý nosič je osadený väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

39,60 € s DPH

Nosič plátov MPS v maskovacím vzoru ACU. Plne nastaviteľná vesta, ktorá umožňuje použitie nepriestrelných plátov SAPI. Celý nosič je osadený väzbou v systéme Molle, ktorá umožňuje ľubovoľné rozloženie všetkých vreciek podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa. Vesta je dodávaná s tromi zásobníkovými Sumka (zapínanie na suchý zips), s panelom so suchým zipsom a Sumka na pištoľový zásobník, s väčšou univerzálny Sumka (zapínanie na dvojcestný zips) a so Sumka určenú pre umiestnenie rádiostanice. Každá z podlhovastých zásobníkových sumek umožňuje pojať zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších. Vyrobené z nylonu 600D.
Farba, Kamufláž ACU digital

Komentáre k produktu

12.07.2013 Re: maty_hajek

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesta jde pomerne dost stahnout, takze s nastaveni na Vasi postavu nebude problem.

12.07.2013 Velikost

maty_hajekmaty_hajek
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tato vesta de zmenčit když mám v pase 68 cm a na výška od pasu k ramenum 57 děkuji za odpověď.

Avatar
Jan Nikodem, 02. 10. 2015

Novinky a zľavy emailom