New Bore Up set valca M4A1, Systema

New Bore Up (NBU) set valce pre zbrane typu M4/M15 Carbine od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

84,00 € s DPH

New Bore Up (NBU) set valce od firmy Systema so zvýšeným objemom vzduchu. Set sa skladá zo všetkých nutných dielov celej vzduchotechniky, ktoré voči sebe majú optimálne rozmery a ponúkajú tak ideálne utesnenie. Podľa našich mnohoročných skúseností v oblasti upgrade možno s týmto setom dosiahnuť najväčšieho nárastu výkonu nad reálnou tuhosť pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových plôch pri hlave valca a hlavy piestu je vyrobený s ohľadom na minimalizáciu nežiaduceho hluku, ktoré vytvára nárazy piesta na hlavu valca pri každom výstrele. Pre optimálnu funkciu je výrobcom odporúčané na pružiny M130 a vyššie.

Celý set sa skladá z nasledujúcich dielov:
• Leštený nerezový valec so zvislým rebrovaním a väčším vnútorným objemom.
• Nerezová hlava valca obsahujúce 2ks gumových o-krúžkov pre dokonalé utesnenie a lepšiu stabilizáciu vo valci.
• Ľahká plastová tryska s tesniacim o-krúžkom a veľmi presným tvarom, dĺžkou a koncovým vyústením.
• Ľahká plastová hlava piestu s tesniacim o-krúžkom a protitlakovým sacími otvormi tvaru slzy. Ložisko na hlave piestu zabraňuje nežiaducemu prekrúcanie pružiny.

Pozor: Z dôvodu rozličných rozmeru nemožno diely NBU kombinovať s bežnými dielmi základných vzduchotechník. Niekedy je to možné len po patričných úpravách.

Komentáre k produktu

22.08.2013 Re: locket

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pak si kupte vzduchotechniku pro M16: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=525 Je stejna, akorat ma plny valce.

15.08.2013 Změna

locketlocket
Dobrý den chtěl bych se zeptat jesli je možné u tohodle setu vyměnit vález za plný,důvod je takový že na své M4 mám dlouhou hlaveň (455),nebo jesli by bylo nějaké jiné řešení děkuji za odpověd

24.10.2012 Re: Nowys

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vzdy zalezi na konkretni sestave a musi se brat v potaz i sila pruziny. Objem valce je delany na klasickou delku hlavne M4, coz je cca 360mm, ale dle zkusenosti lze pouzit i na kratsi nebo i o par cm delsi. Pro dosazeni lepsiho vykonu a streleckych vlastnosti je mozne pouzit napr. delsi vnitrni hlaven do tlumice hluku vystrelu. V pripade slabsi pruziny je moznost NBU neinstalovat a dat: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=522 nebo vzduchotechniku slozit z jednotlivych komponentu SHS.

20.10.2012 Hlaveň 300mm

NowysNowys
Zdravim, mel bych na Vas otazku tykajici se vykonu teto vzduchotechniky s delkou hlavně 300mm. Nebot jsem cetl v jedne z Vasich recenzi, ze je doporucvoano tento vzduch pouzivat spise na hlavne o delce 350mm +. Díky, Nowys.

19.09.2011 Re: žoldák

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Set pujde i do M4 Aim Top. V kvalitnich a znackovych zbranich (Classic Army, TM) prida vzduchotechnika od systemy 12-18 m/s nad SKUTECNOU uroven pruziny. Nezapominejte, ze nektere pruziny jsou tuzsi, nez vyrobce udava!

17.09.2011

žoldákžoldák
Pasoval by tento set do M4A1 od AIM TOP a jaký by byl výkon s pružinou M120 popřípadě M130?

07.07.2011 Re: TomasSekela

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud chcete, aby vse sedlo a fungovalo jak ma, tak se upravam nevyhnete. Vzduchotechnika do mechaboxu pujde, ale bez potrebnych uprav nemusi byt zaruceny vykon a funkce. Pokud si na upgrade netroufate, mate lepsi zbran zaslat do naseho servisu.

06.07.2011

TomasSekelaTomasSekela
Chcem sa spytat, ci je potrebne pri CA m15a4 carbine RIS pri vymene vzduchotechniky za NBU od SYSTEMY robit nejake upravy alebo staci len vzmenit za povodnu CA vzduchotniku?

Novinky a zľavy emailom