M870 drevená pažba, GNB, Tokyo Marui
Plynová airsoftová zbraň so systémom Pump Action. Replika brokovnice Remington M870 v klasickom vyhotovení od firmy Tokyo Marui.M870 drevená pažba, GNB, Tokyo Marui
Plynová airsoftová zbraň so systémom Pump Action. Replika brokovnice Remington M870 v klasickom vyhotovení od firmy Tokyo Marui. Japonská značka opäť nesklamala! Vďaka novej koncepcii plynového pohonu a unikátnemu technickému riešeniu prináša na trh absolútne exkluzívny produkt. Celokovové vyhotovenie, realistické využitie nábojov ako zásobníka, vymeniteľná plynová nádrž v pažbe, tri vnútorné hlavne a ľahké natiahnutie so špecifickým zvukom. To je len stručný výpočet hlavných špecifikácií tohto skvelého modelu. Z kvalitného a odolného plastu sú z vonkajších častí len pažba a drážkovaná predpažba, obe vyhotovené vo vernej imitácii dreva s nádhernou štruktúrou. Premyslené a revolučné riešenie umožňuje jednoduchý výber režimu medzi streľbou po troch alebo šiestich guličkách. Na tomto modeli nenájdete žiadne moderné taktické prvky. Mierenie zodpovedá klasickému štýlu brokových zbraní – zbraň je vybavená jednoduchým guľovým muškárom a vodiacimi drážkami na hornej časti tela pre rýchle a intuitívne mierenie. Zaujímavým detailom je aj úložný priestor pre náhradné náboje, ktorý sa skrýva v spodnej trubici. Súčasťou balenia je trubicová plnička, čistič na čistenie hlavne a jeden náboj na 30 BB (rovnaký typ ako pre manuálne brokovnice Tokyo Marui).
Ponuku odporúčaného airsoft príslušenstva, zoznam parametrov a ďalšie užitočné informácie k produktu M870 drevená pažba, GNB, Tokyo Marui nájdete v záložkách.
| BlowBack | Nie |
|---|---|
| Dĺžka vnútornej hlavne | 260 mm |
| Dĺžka zbrane | 954 mm |
| Hmotnosť zbrane | 2,7 kg |
| Hnací plyn | GreenGas |
| Odporúčané strelivo | 0,20 g |
| Plynovky varianta (GBB/GNB) | GNB |
| Prevedenie Hop-Up | fixný hop-up 0,20g BB |
| Približný dostrel | 45 m |
| Ráže | 6 mm |
| Režim streľby | safe/3 BB/6 BB |
| Úsťová rýchlosť nameraná | 85 m/s (6 BB) [279 fps] |
| Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom | 95 m/s (3 BB) [312 fps] |
| Zásobník kapacita | 30 BB |
Komentáre k produktu
Pridávať komentáre môžu iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa
AirsoftGuns s.r.o.