M4 RIS CQB, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS CQB so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len rukoväť a posuvná pažba. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

354,80 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 355 kreditov.

Viac informácií
Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS CQB so systémom Blow Back od firmy WE. Ako už bolo uvedené, ide o kompletne kovový model s oceľovými prvkami v mierke 1:1. Z pevného polymér plastu je len rukoväť a posuvná pažba. Všetky ovládacie prvky u tejto GBB pušky sú plne funkčné, rovnako ako u reálne palné predlohy. Z dôvodu pohyblivého záveru je teda potrebné vykonávať pravidelnú používateľskú rozborku, zbraň čistiť a mazať silikónom. Len tak bude zaistená správna a spoľahlivá funkcia prebíjanie ako v režime jednotlivo, tak pri streľbe dávkou. Z dôvodov uvedených vyššie sa tieto modely najčastejšie používajú u zapálených "military" airsoft jednotiek. Obľubu získali aj u jednotlivcov, ktorí chcú bezpečne trénovať manipuláciu a streľbu sa zbraní tzn. aj mimo priestor strelnice.

Tento modernejší typ skrátenej M4 je osadený kovovým RIS predpažbím, ktoré umožňuje ľubovoľnú montáž taktického príslušenstva. Zbraň má ďalej teleskopicky zásuvnou pažbu (5 polôh nastavenia) a kovovú hlaveň s 14 mm ľavotočivým závitom, ktorý je schovaný pod kompenzátorom zdvihu na samotnom ústí. Na hornej telo je v základe primontovaná transportná rukoväť s plne nastaviteľným zadným hľadím. Túto možno rýchlo zložiť a na voľnú RIS pripevniť rôzne optiky alebo ľubovoľné kolimátory. Súčasťou balenia je trubičková plnička, multifunkčný kľúč M4/M16 a kovový zásobník na 30 BB. Plyn sa v tomto prípade plní do zásobníka cez ventil na spodnej strane.
BlowBack Áno, plynový
Dĺžka vnútornej hlavne 260 mm
Dĺžka zbrane 750/660 mm
Hmotnosť zbrane 2,90 kg
Hnací plyn GreenGas
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Úsťová rýchlosť nameraná 125 m/s [410 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom