Kompletna CNC kovová hop-up komora G36, set, SHS

CNC kovová hop-up komora G36 od firmy SHS (zn. PPS). Precízne kovová komora z jedného kusu napomáha zníženiu nežiaduceho úniku vzduchu pri výstrele. Súčasťou balenia sú všetky drobné a regulačné dieliky, zámok hlavne, hop-up gumička a vymedzovací mosadzný prstienok.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

24,00 € s DPH

CNC kovová Hop-Up komora G36 od firmy SHS (zn. PPS). Precízne kovová komora z jedného kusu napomáha zníženiu nežiaduceho úniku vzduchu pri výstrele. Súčasťou balenia sú všetky drobné a regulačné dieliky, zámok hlavne, Hop-Up gumička a vymedzovací mosadzný prstienok. Bezkonkurenčný pomer cena/výkon.

Komentáre k produktu

05.03.2014 Re: Powell

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Trysku si musite odmerit dle typu zbrane. Takhle na dalku nelze presny typ doporucit a vse je to o znalostich a zkusenostech cloveka, ktery dany upgrade provadi.

03.03.2014 Dĺžka Trysky

PowellPowell
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na dĺžku trysky k tejto hop up komore. Pýtam sa preto lebo mám na svojej g36e pôvodnú trysku a keď som k nej kupoval hop-up komoru od airsoftpro tak práve dĺžka nesedel tak by som sa teda ešte raz chcel spýtať na dĺžku trysky k tejto hop-up komore. Ďakujem za včasnú odpoveď

Avatar
Dominik Vašák, 15. 02. 2016

Avatar
Vlastimil Polesný, 03. 03. 2016

Avatar
Milan Šmid, 21. 03. 2016

Novinky a zľavy emailom