Guličky 6mm 0,50g, sivé, stainless, 1000 ks, malý sáčok, BLS

Guličky 6mm BLS 0,50g - 1000 ks. Sivé ťažké guľôčky z radu STAINLESS ocenia hlavne ostreľovači do svojich výkonných pušiek. Špecifickou zvláštnosťou týchto guličiek je vyšší obsah kovového práška, ktorý je nutný pre docielenie správnej hmotnosti a dobrej homogenity materiálu tzn. celá gulička je magnetická. Veľmi presné a dvojito leštené strelivo s výborným pomerom cena/kvalita priamo od výrobca z Taiwanu. Tieto guľôčky sú vyrábané v rovnakej kvalite a na rovnakej výrobnej linke ako napr. guľôčky Guarder, MadBull pod. Je možno použiť aj do presných hlavní 6,01 mm od PDI.

Skladom > 100 ks Dátum doručenie

16,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 16 kreditov.

Viac informácií
Guličky 6mm BLS 0,50g - 1000 ks. Sivé ťažké guľôčky z radu STAINLESS ocenia hlavne ostreľovači do svojich výkonných pušiek. Špecifickou zvláštnosťou týchto guličiek je vyšší obsah kovového práška, ktorý je nutný pre docielenie správnej hmotnosti a dobrej homogenity materiálu tzn. celá gulička je magnetická. Veľmi presné a dvojito leštené strelivo s výborným pomerom cena/kvalita priamo od výrobca z Taiwanu. Tieto guľôčky sú vyrábané v rovnakej kvalite a na rovnakej výrobnej linke ako napr. guľôčky Guarder, MadBull pod. Je možno použiť aj do presných hlavní 6,01 mm od PDI. Sivé guľôčky svojim odtieňom pripomínajú grafit. Sú vhodné pre strelca, ktorí chcú, aby ich výstrely neboli vidieť.

Na početné žiadosti mnohých zákazníkov sú tieto ťažké guľôčky balené vo menšom množstve, čo ocenia najmä ostreľovači a všetci ďalší strelci s menšou spotrebou munície.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom