EKO Custom M4A1 RIS, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-051, BI-5181M

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 RIS [BY-051/BI-5181] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie EKO Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na nízku cenu. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon a dobrú kadenciu, ale nezaručuje dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

320,80 € s DPH

Profesionálne upgradovania EKO Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4A1 RIS [BY-051/BI-5181] s výkonom až 140 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Ako už názov napovedá, ide o ekonomickejšie verziu populárnych zbraní Custom. Tá ponúka podobný výkon za ešte lepšiu cenu. V tejto variante zostal pôvodný motoriek aj oceľové kolesá so základným prevodovým pomerom. Ďalej sa ušetrilo ponechaním originálneho mosadzného vojne a základného vodiče pružiny s ložiskom. Aj napriek tomu EKO verzia obsahuje veľkú rad kvalitných dielov, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii bežné a znesú aj ďalšie nadväzujúce upgrade.

Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Modernejšie typ M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľnou transportné rukoväťou, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom

Výkonové diely od SHS:
Pružina M130

A ostatné:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ 3D

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M130 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 140 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, úchyty, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitácia laserového zameriavača slúži na uloženie akumulátora).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 364 mm
Dĺžka zbrane 870/785 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1600 mAh, 20C
Hmotnosť zbrane 3,4 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 70 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 140 m/s [459 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

22.08.2013 Re: kopeckyjakub

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zbran je dobrou volbou. Obsahuje vynikajici vnitrni dily, ktere jsou s peclivosti instalovane a spravne upravene. Tolerance limitu na akci bude zalezet na mistnim organizatorovi.

21.08.2013

Piv3cPiv3c
Tak táto krásavica už cestuje domov. Som na ňu strašne zvedavý. Technik určite odviedol perfektnú prácu.

13.08.2013 Limit

manisvkmanisvk
Dobry den, rozmyslam o zakupeni tejto zbrane. Je kvalita spracovania kvalitna, myslim tak ze aby sa zbran neposkriabala nepotorebovala po par padoch na akciach. A este, ak je na akcii limit pre AEG 450FPS, podla Vasich udavanych 140 m/s co je cca- 460FPS, bude to tolerovane ? Dakujem

03.07.2013 Re: Roman1264

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Do predpazbi se vse nevejde. Pokud Vam vadi AN/PEQ box, muzete zvolit verzi CQB-R, kterou diky nastavci v baleni lze prodlouzit na standardni M4ku. Akumulator je v uvedenem typu schovany v crane pazbe.

02.07.2013

Roman1264Roman1264
Zdravím, šel by prosím vás akumulátor uložit někam jinam než do imitace laserového zaměřovače upevněného na RIS liště? Například do předpažbí?

01.07.2013 Re: zony

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dvouclankova li-pol s napetim 7,4V je na uvedenou sestavu prilis slaba. Lepsim resenim je doporucovany typ VB li-pol 11,1V/1600 mAh (20C).

28.06.2013

zonyzony
Zdravím , bude možné do teto zbrane použít tento akumulator http://www.airsoftguns.cz/pic/big/VB_LP_74_2200.jpg

Novinky a zľavy emailom