Dan Wesson 715, 6 Inch, Stainless, Low Power, GNB, ASG

Plynovej airsoftovej revolver. Replika modela Dan Wesson 715 v lesklo nerezovom (Stainless) prevedení, ktorý je vyrábaný v licencii ASG. Verzia s 6ti palcovou dĺžkou hlavne je opatrená podpisom konštruktéra, unikátnym sériovým číslom a označením kalibru palné predlohy .357 MAGNUM.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

124,80 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 125 kreditov.

Viac informácií
Plynovej airsoftovej revolver. Replika modela Dan Wesson 715 v lesklo nerezovom (Stainless) prevedení, ktorý je vyrábaný v licencii ASG. Verzia s 6ti palcovou dĺžkou hlavne je opatrená podpisom konštruktéra, unikátnym sériovým číslom a označením kalibru palné predlohy .357 MAGNUM. Tento novší model navyše ponúka používateľskú reguláciu Hop-Up pomocou imbusu cez hornú skrutku. Veľmi realisticky spracovaná celokovová zbraň na CO2 bombičku. Táto sa vkladá do ergonomickej gumové rukoväte a vydrží približne 50 výstrelov. Verzia Low Power je s ohľadom na nižšiu úsťovú rýchlosť vhodná ako záložný zbraň pre streľbu na kratšiu vzdialenosť. Zadné hľadí umožňuje plynulé nastavenie v oboch požadovaných smeroch. Súčasťou dodávky je rýchlonabíjač na náboje s 6 kusmi vyberateľných a znovu naplniteľných nábojníc.
- upozornenie - Iba na CO2 bombičky.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 140 mm
Dĺžka zbrane 298 mm
Hmotnosť zbrane 1,23 kg
Hnací plyn CO2
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 45 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 100 m/s [328 fps]
Zásobník kapacita 6x nábojnice 1 BB

Komentáre k produktu

15.02.2018 Dan Wesson

Peter MokrasPeter Mokras

Ďakujem za túto zbraň som nadmieru spokojný prevedenie kvalita no proste šetko je to nádherná zbraň a kamaráti čo boli proti koltom a račej išli do moderných zbraní tak teraz menia názor že je to nádherná zbraň a nato že to je CO2 tak to má krásny zvuk a chválim aj skladnika čo balil ten balíček precízne zabalené a hlavne šetko prišlo ako málo a keď som vydel že ako to je krásne šetko premazane no nádhera chlapci palec hore prvý krát som odvaz objednal a som moc spokojný máte odomna plný počet hodnotenia ešte raz moc ďakujem

AirsoftGuns: Děkujeme za velice kladné hodnocení. Práce je pro nás i koníčkem a spokojený zákazník je pro nás největší odměnou.


Avatar
Peter Mokras, 23. 02. 2018

Som nadmieru spokojný kvalitné prevedenie a predovšetkým dobre namastene šetko ako má byť

Novinky a zľavy emailom