Colt M45A1, TAN, GBB, Tokyo Marui
Plynová airsoftová pištoľ s Blow Back systémom inšpirovaná služobným modelom Colt M45A1 od renomovaného výrobcu Tokyo Marui. Táto realisticky spracovaná replika v modernom a štýlovom pieskovom vyhotovení ponúka silný spätný ráz, vysokú spoľahlivosť a precízne spracovanie typické pre prémiové plynové pištole Tokyo Marui.Colt M45A1, TAN, GBB, Tokyo Marui
Plynová airsoftová pištoľ s Blow Back systémom inšpirovaná služobným modelom Colt M45A1 od renomovaného výrobcu Tokyo Marui. Táto realisticky spracovaná replika v modernom a štýlovom pieskovom vyhotovení ponúka silný spätný ráz, vysokú spoľahlivosť a precízne spracovanie typické pre prémiové plynové pištole Tokyo Marui.
Model vychádza z pištole oficiálne používanou americkou námornou pechotou a zachováva realistické ovládacie prvky, funkčný záver aj autentickú demontáž. Vďaka modernizovanému mechanizmu BlowBack ponúka výraznejší spätný ráz pri zachovaní efektívnej spotreby plynu a stabilného chodu. Pištoľ je vybavená nastaviteľným systémom Hop-Up pre presnejšiu a dlhšiu streľbu. Pohyblivý záver s kovovým výstužou zvyšuje odolnosť pri streľbe a minimalizuje opotrebenie vnútorných častí. Nový systém krátkeho spätného rázu zároveň prispieva k lepšej prevádzkovej stabilite.
Dominantou modelu sú oficiálne licencované mieridlá Novak, ktoré patria medzi najuznávanejšie taktické mieridlá na svete. Ergonomická rukoväť typu G10 s realistickou textúrou zaisťuje pevný a pohodlný úchop aj počas dynamickej streľby. Integrovaná spodná lišta Picatinny (20 mm) umožňuje montáž svietidla alebo ďalšieho taktického príslušenstva.
Súčasťou balenia je odolný kovový zásobník s kapacitou 27 BB, optimalizovaný pre spoľahlivú prevádzku aj pri nižších teplotách.
Ponuku odporúčaného airsoft príslušenstva, zoznam parametrov a ďalšie užitočné informácie k produktu Colt M45A1, TAN, GBB, Tokyo Marui nájdete v záložkách.
| BlowBack | Áno, plynový |
|---|---|
| Dĺžka vnútornej hlavne | 113 mm |
| Dĺžka zbrane | 222 mm |
| Hmotnosť zbrane | 0,82 kg |
| Hnací plyn | HFC 134a/144a |
| Odporúčané strelivo | 0,20 - 0,23 - 0,25 g |
| Plynovky varianta (GBB/GNB) | GBB |
| Prevedenie Hop-Up | nastaviteľný hop-up |
| Približný dostrel | 45 m |
| Ráže | 6 mm |
| Režim streľby | safe/semi |
| Úsťová rýchlosť nameraná | 90 m/s [295 fps] |
| Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom | 90 m/s [295 fps] |
| Zásobník kapacita | 27 BB |
Komentáre k produktu
Pridávať komentáre môžu iba prihlásení používatelia. Prihlásiť sa
AirsoftGuns s.r.o.