Chránič sluchu, elektronická strelecká slúchadlá, SORDIN Ver. IPSC, Z.Tactical

Slúchadlá SORDIN Ver. IPSC od firmy Z.Tactical sú vybavené funkciou elektronickej reprodukcie zvukov a hlukov z okolitého prostredia. Po nasadení pohodlne vystlatých slúchadiel možno túto funkciu jednoducho zopnúť a tým bude možné komfortne počúvať bežné okolité zvuky (hovor, slabé tóny, miestne ruchy atď.) Prostredníctvom špeciálnych mikrofónov umiestnených na vonkajšej strane slúchadlových chráničov. Silné hluky (streľba, výbuchy, silné tóny atď.) Nebudú elektronikou reprodukované (využije sa iba pasívneho útlmu slúchadlových chráničov) a tak bude váš sluch chránený pred možným poškodením.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

67,60 € s DPH

Slúchadlá SORDIN Ver. IPSC od firmy Z.Tactical sú vybavené funkciou elektronickej reprodukcie zvukov a hlukov z okolitého prostredia. Po nasadení pohodlne vystlatých slúchadiel možno túto funkciu jednoducho zopnúť a tým bude možné komfortne počúvať bežné okolité zvuky (hovor, slabé tóny, miestne ruchy atď.) Prostredníctvom špeciálnych mikrofónov umiestnených na vonkajšej strane slúchadlových chráničov. Silné hluky (streľba, výbuchy, silné tóny atď.) Nebudú elektronikou reprodukované (využije sa iba pasívneho útlmu slúchadlových chráničov) a tak bude váš sluch chránený pred možným poškodením. Hranice zvukovej reprodukcie je nastavená na štandardných 82 dB. Tieto slúchadlá sú špeciálne navrhnuté pre potreby lovcov aj strelcov, preto majú výbornú útlmovú charakteristiku najmä vo vysokých frekvenciách. Hlavový držiak je nastaviteľný a vyrobený z pružného drôtu. Nastavenie individuálnej úrovne hlasitosti sa vykonáva v niekoľkých krokoch pomocou dvoch príslušných tlačidiel. Zdroj energie tvorí jedna tužkové batérie AAA (nie sú súčasťou balenia) v schránke, ktorá je umiestnená na jednom zo slúchadiel.

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

04.03.2013 Re: nudrplet

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sluchatka nefunguji jako handsfree, takze je nelze pripojit k vysilacce.

03.03.2013 Napojení na vysílačku?

nudrpletnudrplet
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné tyto sluchátka napojit na vysílačku. Jestli ano, tak by mě zajímalo, zda je součástí balení mikrofon a kabely na propojení s vysílačkou. A jaký mají konektor. Děkuji za odpověď

Novinky a zľavy emailom