• Novinka

CAA M4 CQB, FF RAS-M, 10,5 Inch, FDE, King Arms

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CAA M4 CQB - FDE s hlavňou 10,5" od firmy King Arms v licencovanej a vylepšenej verzii značkou CAA Airsoft Division.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

349,60 € s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 CQB v celokovovom vyhotovení, úprave CAA a v modernom pieskovom odtieni. Iba zásobník, pažbička, posuvná pažba a mieridlá sú zhotovené z ľahkého a pevného nylonu s prímesou skleného vlákna. Zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má nanovo spracované kovové telo. Zosilnená horná polovica je navyše vybavená funkčným ťahadlom záveru, tlačidlom boltcatch a záslepkou vyhadzovacieho okienka, v ktorom je prístupné koliesko na jednoduchú reguláciu Hop-Up. Spodná polovica tela má laserom vypálené logo a unikátne sériové číslo na pravej strane zásobníkovej šachty.

Celé telo a vnútorný mechabox zbrane umožňuje vďaka premyslenej konštrukcii rýchlejšiu a jednoduchú výmenu pružiny. K tomuto je nutná demontáž pažby, trubice a následné vybratie vodiča pružiny. Zbraň vychádzajúca zo známeho a rozšíreného modelu M4 je osadená ergonomickou pažbičkou typu CAA (stredná veľkosť M) a taktickou zásuvnou pažbou SBS (6 polôh nastavenia), ktorá je zakončená gumovou pätkou so zdrsnením. Akumulátor na pohon zbrane sa vkladá do trubice pažby po odobratí už zmieňovanej koncovej pätky. Pre zbraň v základe odporúčame použiť akumulátor VB Li-Pol 7,4 V/2000 mAh, prípadne lacnejší VB Li-Pol 7,4 V/1300 mAh. Pre aktualizovanú zbraň s pružinou M130 a silnejšou je možné použiť akumulátor VB Li-Pol 11,1 V/1300 mAh, ktorý sa do trubice pažby vojde úplne bez problémov. Práve jednoduché vloženie výkonnej batérie je jednou z predností tejto série zbraní a robí z nich tak vynikajúcich adeptov pre upgrade na vyšší výkon - samozrejme upgrade by mal byť vždy komplexný, teda neodporúčame meniť len samotnú pružinu.

Táto verzia sa dodáva s moderným 9-palcovým free float predpažbím typu X4MSD. Toto pevné RIS umožňuje použitie prakticky ľubovoľného taktického príslušenstva, podľa individuálnych požiadaviek používateľa. Horná lišta na tele je opatrená dvojicou sklopných mieridiel CAA, ale aj napriek tomu sa priam ponúka jednoduchá montáž zameriavača typu kolimátor alebo puškohľadu s priblížením. Kovová vonkajšia hlaveň s dĺžkou 10,5 " je zakončená oceľovým kompenzátorom zdvihu, ktorý je možné odskrutkovať a nahradiť ľubovoľným tlmičom hluku výstrelu s ľavotočivým závitom 14 mm. Za zmienku určite stoja aj tri otvory na každej strane zbrane slúžiace na nacvaknutie QD úchytov na popruh.

Kovový zosilnený mechabox obsahuje kvalitné oceľové kolesá, oceľový QD vodič pružiny s axiálnym ložiskom a rotačným telom, precízne guľôčkové 8 mm ložiská, pružinu na úrovni M120, zosilnenú hlavu valca a protitlakovú hlavu piestu. V základe vás istotne poteší aj jednodielna kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatočných povrchových úprav s vnútorným priemerom 6,08 mm. Ďalšou veľkou výhodou je určite nízkoodporová kabeláž so spínaním MOS FET, ktorá sa dodáva v zbrani už od výrobcu. Súčasťou balenia je vysokokapacitný zásobník na 360 BB (Hicap) .
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 275 mm
Dĺžka zbrane 710/790 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C
Hmotnosť zbrane 3,180 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 8 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý záťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 120 m/s [394 fps]
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 360 BB

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom