Taktická vesta univerzálna, čierna, mod. 2009, P, AirsoftGuns

Taktická vesta univerzálny model 2009 s pištoľovým púzdrom v čiernej farbe od firmy FCG.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

59,60 € s DPH

Štyri roky od začatia predaja veľmi úspešné Taktické univerzálne vesty Airsoftguns 2005 prichádzame s modernizovanou verziou tohto modelu. Na základe skúseností a pripomienok užívateľov sa uskutočnilo niekoľko významných zmien. Od predchádzajúceho typu sa vesta líši novou dvojitou veľkoobjemovú vreckom pre napríklad až 4 kusov zásobníkov pre všetky typy zbraní z našej ponuky tzn. zásobníky radu AK, vz. 58, AR15/M16 a ďalších.

Ako jedna z mála kvalitných viest na trhu ponúka možnosť výškového nastavenia v oblasti ramien a šírkové regulácie v zadnej a prednou časťou. Týmto sa dobre prispôsobí veľkosti postavy užívateľa. Nezanedbateľnou výhodou je použitie farebné kombinácie jednotlivých materiálov a týmto docielenie výborné maskovacie schopnosti vesty.

Vesta je vybavená radom rychlouzavíratelných vreciek pre airsoftové a iné potreby užívateľa. Neodoberateľnou súčasti vesty je tiež univerzálne pištoľové púzdro určené pre všetky typy pištoľou napr. Od Glock(a) 26 až Desert Eagle. Fixáciu zbrane zaisťuje sťahovací popruh zakončený trojzubcom. Vedľa pištoľového púzdra je integrovaná nastaviteľná schránka pre náhradné pištoľový zásobník, alebo rýchlonabíjačku tlačných zásobníkov.

Vo vnútornej prednej strane vesty sú umiestnené dve veľké vrecká, do ktorých je možné vložiť napr. Mapu, písomné propozície, rukavice, kuklu atď. Na pravom boku je uchytenie pre armádny nôž tzv. UTON.

V zadnej časti vesty sú pevne umiestnené dve veľké vrecká otvárateľné zhora a použiteľné napríklad pre fľašu plynu alebo zásobníky typu P90. Na vnútornej strane vreciek sú pútka slúžiace najmä na uchytenie vysielačky, pri handsfree a headsetov.

V dolnej zadnej časti sú dve objemné vrecká. Do týchto vreciek je možné vložiť napríklad ochranné okuliare, balenie guličiek, kompas, pozorovací ďalekohľad atď. Vesta je ďalej v spodnej časti vybavená 6 úchyty pre prevlečenie a fixáciu (*) armádneho opasku šírky 50 až 60 mm. Na tento opasok je možné zachytiť akúkoľvek zásobníkovú Sumka alebo ju v kombinácii s upínacím popruhom používať ako stehenné puzdro.

Materiál použitý na výrobu je čierna Cordura. Hmotnosť vesty je cca 1150 gr.

* armádne opasok nie je súčasťou vesty, možno ho objednať ako príslušenstvo
Farba, Kamufláž čierna

Žiadne súvisiace produkty.

Komentáre k produktu

02.02.2011 Re: rostik.i

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne nechapeme Vas dotaz. Doporucujeme precist popisek v detailu zbozi.

31.01.2011

rostik.irostik.i
dobrý den prodáváte vesty které jsou na záda i na břicho

Novinky a zľavy emailom