• Akcia

RAVEN 6,01 mm hlaveň Desert Eagle, GBB, 136 mm, PDI

Precízne oceľová 6,01 mm hlaveň PDI zo série RAVEN pre TM Desert Eagle .50 AE (GBB) - dĺžka 136 mm. Veľmi presná a tvrdá hlaveň z ocele STKM13C. Oceľová hlaveň prešla špeciálnou úpravou, ktorá je aj príčinou špecifického tmavého zafarbenia. Ide o presné povrchové zušľachtenie materiálu, ktoré dodáva finálnemu výrobku koróziivzdornosť a zároveň veľmi vysokú tvrdosť.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

34,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 34 kreditov.

Viac informácií
Precízne oceľová 6,01 mm hlaveň PDI zo série RAVEN pre TM Desert Eagle .50 AE (GBB) - dĺžka 136 mm. Veľmi presná a tvrdá hlaveň z ocele STKM13C. Oceľová hlaveň prešla špeciálnou úpravou, ktorá je aj príčinou špecifického tmavého zafarbenia. Ide o presné povrchové zušľachtenie materiálu, ktoré dodáva finálnemu výrobku koróziivzdornosť a zároveň veľmi vysokú tvrdosť. Rovnako ako nerezové hlavne PDI je aj táto vyrobená technológiou studeného kovanie, ktorá sa používa aj na výrobu hlavní palných zbraní. Ide o presnú japonskú výrobu s výrobnou toleranciou +/- 0,007 mm.

Vnútorná presná hlaveň je upgrade diel, ktorý spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadne ovplyvňuje presnosť a čiastočne aj celkový výkon/dostrel zbrane. Čím menší vnútorný priemer, tým zákonite dochádza k lepšiemu utesnenie guľôčky. Zároveň sú však kladené vyššie nároky na pravidelné čistenie a použitie iba kvalitného streliva (napr. guľôčky BLS). V opačnom prípade môže dochádzať k zníženiu úsťovej rýchlosti alebo aj k nechcenému "pridusenie" celej zbrane. Pri výbere hlavne neberte prosím do úvahy iba vnútorný priemer a čo najnižšiu cenu. Dôležitým faktorom je aj postup a spôsob výroby, typ povrchovej úpravy, materiál a samotná značka výrobca alebo aj krajiny pôvodu.

Komentáre k produktu

30.03.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud budete pouzivat kvalitni strelivo, tak zaduseni v hlavni hrozit urcite nebude. Teoreticky nebude nutne ani cisteni po kazde akci. Urcite zalezi i na prostredi v jakem se strili.

30.03.2014 Desert Eagle

matusmezesmatusmezes
Zdravím, ak by som požil tuto hlaveň do svojho DE od TM a čistil hlaveň po každej akcii tak by nedošlo k spominanemu "zadusení cele zbrane"? Ak by som zamozrejme hral len s Desert Eaglom.

Novinky a zľavy emailom