• Akcia

RAVEN 6,01 mm hlaveň Beretta M9A1, GBB, 115 mm, PDI

Precízne oceľová 6,01 mm hlaveň PDI zo série RAVEN pre TM Beretta M9A1 (GBB) - dĺžka 115 mm. Upgrade diel je použiteľný aj do niektorých ďalších plynových pištolí od Tokyo Marui s obdobnou alebo kratšou dĺžkou vnútornej hlavne. Veľmi presná a tvrdá hlaveň z ocele STKM13C. Oceľová hlaveň prešla špeciálnou úpravou, ktorá je aj príčinou špecifického tmavého zafarbenia. Ide o presné povrchové zušľachtenie materiálu, ktoré dodáva finálnemu výrobku koróziivzdornosť a zároveň veľmi vysokú tvrdosť.

Skladom 1-3 ks Dátum doručenie

31,60 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 32 kreditov.

Viac informácií
Precízne oceľová 6,01 mm hlaveň PDI zo série RAVEN pre TM Beretta M9A1 (GBB) - dĺžka 115 mm. Upgrade diel je použiteľný aj do niektorých ďalších plynových pištolí od Tokyo Marui s obdobnou alebo kratšou dĺžkou vnútornej hlavne. Veľmi presná a tvrdá hlaveň z ocele STKM13C. Oceľová hlaveň prešla špeciálnou úpravou, ktorá je aj príčinou špecifického tmavého zafarbenia. Ide o presné povrchové zušľachtenie materiálu, ktoré dodáva finálnemu výrobku koróziivzdornosť a zároveň veľmi vysokú tvrdosť. Rovnako ako nerezové hlavne PDI je aj táto vyrobená technológiou studeného kovanie, ktorá sa používa aj na výrobu hlavní palných zbraní. Ide o presnú japonskú výrobu s výrobnou toleranciou +/- 0,007 mm.

Vnútorná presná hlaveň je upgrade diel, ktorý spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadne ovplyvňuje presnosť a čiastočne aj celkový výkon/dostrel zbrane. Čím menší vnútorný priemer, tým zákonite dochádza k lepšiemu utesnenie guľôčky. Zároveň sú však kladené vyššie nároky na pravidelné čistenie a použitie iba kvalitného streliva (napr. guľôčky BLS). V opačnom prípade môže dochádzať k zníženiu úsťovej rýchlosti alebo aj k nechcenému "pridusenie" celej zbrane. Pri výbere hlavne neberte prosím do úvahy iba vnútorný priemer a čo najnižšiu cenu. Dôležitým faktorom je aj postup a spôsob výroby, typ povrchovej úpravy, materiál a samotná značka výrobca alebo aj krajiny pôvodu.

Komentáre k produktu

09.09.2014 Vdaka

MirkoBohusMirkoBohus
Dakujem za odpoved, mohlo mi napadnut... Snad to bude OK, potom sa tesim na nakup i vysledky. S pozdravom MB

08.09.2014 Re: MirkoBohus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud ma STTI komoru, gumicku a hlaven resenou jako TM, tak by pouziti melo byt mozne. Nejlepsi mate puvodni hlaven vyndat a porovnat. Vami uvedeny typ neprodavame, takze nemuzeme lepe poradit.

04.09.2014 Beretta od KJW

MirkoBohusMirkoBohus
Dobry den, matne si spominam, ze som sa stretol s informaciou, ze by tato hlaven mala pasovat aj do Beretty (STTi M9A1 celokovova CO2) od STTI/KJW. Viete o tom nieco, prosim? Vdaka za odpoved

Novinky a zľavy emailom