LWRC M15 PSD, Black, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu LWRC M15 PSD - Black od firmy Classic Army.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

519,60 € s DPH

Zbrane typu M16/AR15 sú bezpochyby najrozšírenejšou na celom svete. Pôvodne bol tento model navrhnutý Eugenom Stonerom pre firmu Armalite. Neskôr práva získala americká vláda, ktorá je ďalej poskytla ďalším zbrojovkám. Moderná upravená verzia s razením LWRC v prevedení PSD (Personal Security Detail) sa vyznačuje pevným CNC RIS predpažbím, doplnky v prevedení Magpul PTS a veľmi krátku hlavné vhodnú predovšetkým na CQB. Celá horná časť je vybavená dlhú RIS lištou so sklopnými mieridlami, takže umožňuje bezproblémové pripevnenie rôznych optik alebo kolimátorov. Kratšie RIS lišty na predpažbia oceníte pri použití ďalšieho taktického príslušenstva. Tento celokovový model je vyrábaný firmou Classic Army. Obsahuje zosilnený mechabox 8 mm verzia 2., High Torque motor, taktickú zásuvnou pažbu CTR, pažbičku MOE a kovovou 8 palcovú hlaveň opatrenú oceľovým kompenzátorom zdvihu. Zbraň pochádza zo série s Blow Back, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom a pohyblivým záverom pri streľbe. Obsahuje 8 mm guličkové ložiská, superzátěžová kolesá, pružinu M120, kvalitnejšie vzduchotechniku a vodič pružiny s ložiskom. Replika je tiež vybavená novým typom Hop-Up komory z jedného kusu kovu. Akumulátor sa umiestňuje do trubice pažby.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Áno, elektrický
Dĺžka vnútornej hlavne 240 mm
Dĺžka zbrane 640/720 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnosť zbrane 2,750 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiská 8 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,23 - 0,25 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 60 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora High Torque
Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom 120 m/s [394 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu špeciálna verzia 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

21.01.2013 Re: skalda604

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tlumic pujde pouzit po odsroubovani kompenzatoru na usti hlavne. Vyssi cena stanovena vyrobcem bude z duvodu lepsich vnitrnich dilu a mene rozsirenych vnejsich dilu, ktere se na jinych Armalite nevyskytuji. Jde o exkluzivni zalezitost, takze to neni zadna tuctova M4, kterych je k videni spousta :)

16.01.2013

skalda604skalda604
Dobrý den...chtěl bych se zeptat jestly jde na tuto zbraň tlumič. A proč je o dost dražší než ostatní Armalite? Vždyť má podobně vylepšený díly? Díky

Novinky a zľavy emailom