L96-14D, OD, nožičky, optika, Well, MB14D

Manuálna airsoftová zbraň. Replika modela L96 [MB14D] v olivovo zelenej farbe. V tomto sete nájdete výškovo nastaviteľnou dvojnožku, kvalitný optický zameriavač a prechodku s tlmičom hluku výstrelu.

Skladom > 5 ks Dátum doručenie

170,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu získate 170 kreditov.

Viac informácií
Manuálna airsoftová zbraň. Replika modela L96 [MB14D] s plastovým pažbením v olivovo zelenej farbe. Model sa na prvý pohľad vyznačuje predovšetkým neobvyklým využitím pažby zo známych zbraní typu M4. Taktická teleskopická pažba v štýle CAA (5 polôh nastavenia) s gumovou pätkou disponuje RIS lištou pre dodatočnú montáž nastaviteľné lícnice (nie je súčasťou balenia) a priestorom na drobnosti (napr. 4 ks batérií CR123). Dlhá voľne uložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobená na presných CNC strojoch. RIS lišta na hornej časti kovového puzdra záveru slúži na uchytenie montážnych krúžkov sa zameriavačom. V celkovej cene je započítaná aj výškovo nastaviteľná/sklopná dvojnožka, prechodka s tlmičom hluku výstrelu a kvalitná optika 3-9x40 s príslušnou montážou. Balenie ďalej obsahuje rýchloplnička, vyrážač guličiek, popruh a zásobník s kapacitou 30 guličiek.

Upozornenie: Vnútorný systém zbrane je rovnako riešený ako v prípade odstreľovačky MB01. Do pušky možno teda použiť upgrade diely s primárnym určením pre APS-2 Typ 96 a teda aj príslušné čínske kópie tejto obľúbenej lacnejšie série.

Poznámka: Nové série zbraní môžu byť dodávané s výkonovým obmedzovačom, ktorý je naskrutkovaný v tryske hlavy valca. Udávaného maximálneho výkonu možno dosiahnuť až po odstránení tohto obmedzovača. Ak si želáte odstrániť obmedzovač ešte pred dodaním zbrane, uveďte do poznámky u objednávky "odstrániť obmedzovač". V opačnom prípade Vám bude zbraň dodaná tak, ako ju výrobca zostavil.
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 500 mm
Dĺžka zbrane 1110/1195 mm
Hmotnosť zbrane 3,90 kg
Odporúčané strelivo 0,28 - 0,30 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 75 m
Ráže 6 mm
Režim streľby manuálna zbraň
Úsťová rýchlosť nameraná 150 m/s [492 fps]
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáre k produktu

24.09.2014 Re: Hoblik93

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud o toto mate zajem, je lepsi si zavolat ci napsat na email a vse s predstihem domluvit. Pak uz si jen prijedete vyzvednout pripravenou zbran a zaplatite v hotovosti.

19.09.2014 Hobler

Hoblik93Hoblik93
chtěl bych se zeptat jestli je možné při osobním odběru požádat o odstraněni toho omezovače na počkáni nebo musí byt nahlášeno do předu s před objednávkou z osobním odběrem. Děkuji za odpověď předem

02.09.2014 Re: kayak23

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nahradni zasobniky jsou bohuzel dlouhodobe nedostupne. Kapacita u jednorane odstrelovacky je vice nez dostatecna. V pripade dobijeni kulicek do zasobniku lze vyuzit rychloplnicku, ktera je soucasti baleni.

01.09.2014

kayak23kayak23
Dobrý den....chci se zeptat jestli k teto zbraní jde dokoupit zásobník.chtěl bych minimálně dva.děkuji za odpověd.

Avatar
Filip Jamrich, 26. 10. 2019

Novinky a zľavy emailom