Durable Custom M4 SOPMOD, 130 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálne upgradovania Durable Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981] s výkonom až 130 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie Durable Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na byteľnosť a životnosť vnútorných dielov zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon, zdravú kadenciu, výbornú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

430,80 € s DPH

Profesionálne upgradovania Durable Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981] s výkonom až 130 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Durable Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na byteľnosť a životnosť vnútorných dielov zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon, zdravú kadenciu, výbornú životnosť a spoľahlivosť. Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Modernejšie typ M4 s kovovým RIS predpažbím, taktickú zásuvnou Crane stock pažbou (6 polôh nastavenia) a odnímateľným zadným mieridlom, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty ...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Leštený nerezový valec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada klasických kolies - štandardné (16:1)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 2

Výkonové diely od SHS:
Dlhý motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M110
Presná 6,03 mm hlaveň

A ostatné:
Silikónová Hop-Up gumička Systema
Spomaľovacie vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M110 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 130 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť a 2ks krytiek na RIS lišty.
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 363 mm
Dĺžka zbrane 885/800 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnosť zbrane 3,0 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 130 m/s [427 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

01.08.2014 Re: nobody123

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pro spravnou funkci komory je ASCU nutnosti. ASCU nabizi i Vami uvedeny rezim. Na kratke namacnuti v rezimu AUTO vyjde pouze 3ranna davka. Pokud v danem rezimu spoust drzite, strilite bezne FULL AUTO. Osobne je to jeden z nejvice vychytanych a nejpouzivanejsich MODu :) Danou zmenu by jsme v pripade stavene CUSTOM museli nejak domluvit a upresnit cenu (- MOS FET, komora SHS + ASCU a ASHU a jejich instalace). Doba dodani od zavazne objednavky muze byt priblizne tyden.

30.07.2014

nobody123nobody123
Dobrý den,šlo by do této zbraně nainstalovat toto http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=2193 ? asi bych si pak musel dokoupit ASCU a na tom mně také zajímá jak udělat aby to střílelo semi + tří-ranná dávka a pak full auto jak můžu střílet všemi když na zbrani je jen semi,auto a zajištěno? A kdybych si zbraň objednal i s tímto zařízením za jak dlouho by mi asi přišla?

29.01.2014 Re: maalamut

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tak urcite by to slo, ale to uz pak nepujde o radu Durable Custom, ale treba o Classic. V pripade, ze chcete vykon, zvolte si nejsilnejsi s oznacenim Power. Jen mejte prosim na pameti, ze cim silnejsi pruzina tim vetsi opotrebeni dilu. Ano, doporucovany akumulator se vklada do crane pazby. Pro spravnou funkci tlacaku je obcas nutna jejich uprava a rozfungovani. Pred odeslanim zbrane neni problem dany pocet tlacaku otestovat na konkretni zbran. Uvnitr je SHS hlaven s prumerem 6.03 mm.

25.01.2014 Dotaz

maalamutmaalamut
lze se osadit silnější pružinou 120 nebo 130? Baterie se nachází v pažbě? (vím baterie není) Stíhají podavat tlačne zasobníky? Jaká je v tom hlaveň?

Avatar
Martin Tkáčik, 07. 03. 2018

Novinky a zľavy emailom