Durable Custom M16A4 RIS, 130 m/s, AirsoftGuns, BY-055, BI-5581M

Profesionálne upgradovania Durable Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M16A4 RIS [BY-055/BI-5581] s výkonom až 130 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov. Označenie Durable Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na byteľnosť a životnosť vnútorných dielov zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon, zdravú kadenciu, výbornú životnosť a spoľahlivosť.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

449,20 € s DPH

Profesionálne upgradovania Durable Custom verzia elektrické airsoftové zbrane M16A4 RIS [BY-055/BI-5581] s výkonom až 130 m/s. Nejde o štandardný sériovú výrobu v Číne alebo na Taiwane, kde nie je možné zbraniam venovať toľko času a starostlivosti. Upgrade bol vykonaný servisom našej firmy, ktorý v tomto smere má viac ako desaťročné skúsenosti a možno už desiatku tisíc spokojných zákazníkov.

Označenie Durable Custom napovedá, že zbraň bola zostavená najmä s vysokým dôrazom na byteľnosť a životnosť vnútorných dielov zbrane. Konfigurácia zodpovedá požiadavkám na dobrý výkon, zdravú kadenciu, výbornú životnosť a spoľahlivosť. Táto celokovová zbraň pochádza z najnovšej edície, ktorá má novo spracované kovové telo s funkčným výhozným okienkom. Najmodernejší typ M16 s kovovým RIS predpažbím, dlhú ťažkú hlavné a odnímateľnou transportné rukoväťou, na jej miesto je možné pripevniť rôzne optiky alebo kolimátory. Pevná pažba pre uloženie akumulátora je zaručene výhodou.

Zbraň bola osadená obľúbenými diely od firmy SHS, ktorá sa už stala svetovým lídrom v odvetví upgrade AEG. Boli použité nasledujúce komponenty...

Kompletné vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava piestu s ložiskom
SHS kovová hlava valca M4
Leštený nerezový valec M16
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Záťažové diely od SHS:
Precízny piest s oceľovým hrebeňom
Sada klasických kolies - štandardné (16:1)
Rotačný vodič pružiny pre mechabox v. 2

Výkonové diely od SHS:
Dlhý motor SHS - vysokozáťažový
Pružina M110
Presná 6,03 mm hlaveň

A ostatné:
Silikónová Hop-Up gumička Systema
Spomaľovacie vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Pozlátený T-Dean konektor
Univerzálny MOS FET spínací sada - typ štandard

Pôvodný kovový zosilnený mechabox bol štandardne vybavený rádiusy a kovová komora zbrane bola vzopretí gumovými o-krúžky, čo má za účel zabránenie predčasného prasknutia mechaboxu. Tento problém sa totiž objavuje pomerne často u domácich upgrade a u zbraní sériovo vyrobenými v Číne alebo na Taiwane a osadenými silnou pružinou. Zbraň je osadená pružinou M110 a vďaka kvalitnej vzduchotechnike a dobré súosovosti je dosiahnuté výkone až 130 m/s. Zbraň je nadštandardne vybavená nízkoodporové silikónovou kabelážou a MOS FET spínačom, ktorý je u silných pružín bezpodmienečne nutný, ale často výrobcovia a predajcovia podceňovaný. Súčasťou balenia nie je nabíjačka ani akumulátor, doporučujeme doobjednať typy viď. záložka doporučené príslušenstvo. V balení je dodávaný taktický popruh + úchyty, vytierak, vysokokapacitný zásobník na 300 BB, taktická rukoväť, 2ks krytiek na RIS lišty a box AN/PEQ 2 (imitácia laserového zameriavača).
- upozornenie - Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Nie
Dĺžka vnútornej hlavne 509 mm
Dĺžka zbrane 999 mm
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 7,4V/2200 mAh, 20C
Hmotnosť zbrane 3,9 kg
Konektor T-Dean
Ložiská 7 mm, guličkové, kov
Odporúčané strelivo 0,25 - 0,28 g
Prevedenie Hop-Up nastaviteľný hop-up
Približný dostrel 65 m
Ráže 6 mm
Režim streľby safe/semi/auto
Typ motora Dlhý SHS - vysokozáťažový
Úsťová rýchlosť nameraná 130 m/s [427 fps]
Varianta motora Dlhý
Verzia mechaboxu zosilnený verzia 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáre k produktu

06.05.2014 Re: jamall12

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
CTR od Magpull moc mista na akumuator nema. Vpodstate pouze prostor v trubici na malou li-pol a MOS FET. Pak ovsem nepujde uplne zasunuta pozice. Na to by byl jiste vhodnejsi jiz zminovany Crane typ.

04.05.2014

jamall12jamall12
Mám pažbu CTR i Crane, spíš bych chtěl používat CTR.

03.05.2014 Re: jamall12

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mezi silnou vnejsi hlavni a RIS predpazbim je velice malo mista na MOS FET nebo i tenkou li-pol. Pokud nechcete pevnou pazbu, mate nejlepsi nechat instalovat SOPMOD/Crane pazbu, kam se da pouzit i vhodny typ akumulatoru. Jakou pazbu vlastnite?

01.05.2014

jamall12jamall12
Zdravím, myslíte, že by se dal dát čistě jen do předpažbí nějaký Akumulátor ? Popřípade, zda při osobní objednávce téhle zbraně, by jste byli ochotní ke zbrani nainstalovat, moji vlastní pažbu. Děkuji

Novinky a zľavy emailom