Dlhý motorček INFINITY U-40000, HS, LT, ASG

Dlhý vysoko rýchlostný motor INFINITY U-40000 (high speed/low torque) pre zbrane typu M16/M4/XM177/MP5/G3/P90 od značky ULTIMATE. Verzia U-40000 ponúka najvyššiu rýchlosť otáčania (40000 ot. Pri 12V) a nižší krútiaci moment. Motor je ďalej vybavený silnými super magnetmi (Neodymium), kaleným oceľovým pastorkom s tvrdosti 50-55 HRC a väčšími uhlíky s prímesou striebra pre dlhšiu životnosť aj vyššiu vodivosť. S ohľadom na určenie motora neodporúčame na silnejšie pružiny ako M130. Tieto motory inštalujeme v našom servise už od roku 2011. Používajú sa na extra silné pružiny aj do vysokokadenčních zbraní. Podľa doterajších skúseností môžeme s istotou vyhlásiť, že starý kráľ motorov SYSTEMA je mŕtvy. Nech žije nový kráľ ULTIMATE INFINITY - najkvalitnejšie motor súčasnosti!

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

79,60 € s DPH

Dlhý vysoko rýchlostný motor INFINITY U-40000 (high speed/low torque) pre zbrane typu M16/M4/XM177/MP5/G3/P90 od značky ULTIMATE. Verzia U-40000 ponúka najvyššiu rýchlosť otáčania (40000 ot. Pri 12V) a nižší krútiaci moment. Všetky motory INFINITY majú ručne vinutý a vyvažovaný rotor, ktorý zabezpečuje vysoký výkon a nízke vibrácie. Vďaka najnovšej patentovanej technológii vyžadujú menej údržby, dlhšej životnosti a sú plne demontovateľné a tým pádom je možné vykonávať jednoduchú údržbu. Guličkové ložiská zaručujú oceľové osičce rotora nízke trenie a dokonalú stabilitu, čo je nevyhnutným aspektom pre hladký chod motora. Vďaka špeciálnej konštrukcii funguje rotor podobne ako turbína, ktorá zabraňuje vnikaniu vonkajších nežiadúcich nečistôt a zároveň dokáže účinne samočistit vnútro motora od uhlíkového prachu. Ďalším unikátnym prvkom je vstupný sací otvor v plášti motora, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu, a tak dochádza k priaznivému ochladzovania celého motora. Hlava motora je z pevného polyméru, aby sa úplne zamedzilo možnému riziku skratu cez vonkajšiu vodivé časti. Motor je ďalej vybavený silnými super magnetmi (Neodymium), kaleným oceľovým pastorkom s tvrdosti 50-55 HRC a väčšími uhlíky s prímesou striebra pre dlhšiu životnosť aj vyššiu vodivosť. S ohľadom na určenie motora neodporúčame na silnejšie pružiny ako M130.

  Motor ULTIMATE INFINITY Bežný motor
Tvrdosť pastorka 50-55 HRC 40-50 HRC
Odchýlka otáčok +/- 5% +/- 10%
Efektívna účinnosť 75-85% 55-70%
Teplota pod záťažou 40 °C 80 °C
Ložiská guľôčkové guľôčkové/klzné
Uhlíky/b> veľké (Ag) štandardné

Tieto motory inštalujeme v našom servise už od roku 2011. Používajú sa na extra silné pružiny aj do vysokokadenčních zbraní. Podľa doterajších skúseností môžeme s istotou vyhlásiť, že starý kráľ motorov SYSTEMA je mŕtvy. Nech žije nový kráľ ULTIMATE INFINITY - najkvalitnejšie motor súčasnosti!

Komentáre k produktu

13.03.2014 Rozdíl

StrongAirStrongAir
Dobrý den chcu se zeptet o kolik % je tak motor INFINITY lepší než tento ----->http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1544

Novinky a zľavy emailom