Chronograf X3200 Plus, Xcortech

Chronograf X3200 Plus je nástupcom obľúbené verzia merače úsťovej rýchlosti od firmy XCortech. Jednoducho a pohodlne si môžete zmerať kadenciu zbrane (RPM/RPS), úsťovú rýchlosť guličky (FPS/MPS) a kinetickú energiu projektilu (Joule). Namerané hodnoty sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji na prednom paneli.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

98,00 € s DPH

Chronograf X3200 Plus je nástupcom obľúbené verzia merače úsťovej rýchlosti od firmy XCortech. Jednoducho a pohodlne si môžete zmerať kadenciu zbrane (RPM/RPS), úsťovú rýchlosť guličky (FPS/MPS) a kinetickú energiu projektilu (Joule). Namerané hodnoty sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji na prednom paneli. Ďalej je možné nastaviť ľubovoľnú váhu streliva a uložiť si nastavenia do pamäte. Orientácia v prehľadnom menu je rýchla a jednoduchá. Merač štandardne umožňuje pripevnenie na klasický statív fotoaparátu. Na použitie sú potrebné štyri tužkové batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery: 115 x 100 x 50 mm, hmotnosť: 240g

Upozornenie: V prípade častého využívanie zariadenie na meranie plynových airsoft zbraní (Green Gas/CO2) môže dôjsť k znečistenie snímacích senzorov chronografu. Toto je spôsobené uvoľneným množstvom plynu po výstrele, ktoré obsahuje mazivá a ďalšie zložky v tomto hnacom médiu. V prípade nefunkčnosti snímacej techniky odporúčame celý chronograf zaslať do odborného servisu na vyčistenie.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Pavel Nemejta, 06. 02. 2016

Novinky a zľavy emailom