Chronograf X3200 Plus, Xcortech

Chronograf X3200 Plus je nástupcom obľúbené verzia merače úsťovej rýchlosti od firmy XCortech. Jednoducho a pohodlne si môžete zmerať kadenciu zbrane (RPM/RPS), úsťovú rýchlosť guličky (FPS/MPS) a kinetickú energiu projektilu (Joule). Namerané hodnoty sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji na prednom paneli.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.
Pripravili sme pre vás možnosť sledovať jeho naskladnenie.

98,00 € s DPH

Chronograf X3200 Plus je nástupcom obľúbené verzia merače úsťovej rýchlosti od firmy XCortech. Jednoducho a pohodlne si môžete zmerať kadenciu zbrane (RPM/RPS), úsťovú rýchlosť guličky (FPS/MPS) a kinetickú energiu projektilu (Joule). Namerané hodnoty sa zobrazujú na podsvietenom LCD displeji na prednom paneli. Ďalej je možné nastaviť ľubovoľnú váhu streliva a uložiť si nastavenia do pamäte. Orientácia v prehľadnom menu je rýchla a jednoduchá. Merač štandardne umožňuje pripevnenie na klasický statív fotoaparátu. Na použitie sú potrebné štyri tužkové batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Rozmery: 115 x 100 x 50 mm, hmotnosť: 240g

Upozornenie: V prípade častého využívanie zariadenie na meranie plynových airsoft zbraní (Green Gas/CO2) môže dôjsť k znečistenie snímacích senzorov chronografu. Toto je spôsobené uvoľneným množstvom plynu po výstrele, ktoré obsahuje mazivá a ďalšie zložky v tomto hnacom médiu. V prípade nefunkčnosti snímacej techniky odporúčame celý chronograf zaslať do odborného servisu na vyčistenie.

Komentáre k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Pavel Nemejta, 06. 02. 2016

Novinky a zľavy emailom