Batoh 3-Day Pack, OD, ACM

Bojový batoh 3-Day Pack v zelenom prevedení. Stredne veľký typ batohu (objem 35l) z vodeodolného materiálu opatrený dvojcestnými zipsami. Univerzálny systém Molle a ďalšie popruhy spolu umožňujú znateľné navýšenie neseného vybavenia. Hlavné veľká komora má u chrbtovej časti prepážku pre umiestnenie hydratačného vaku. Horná časť je opatrená vývodom pre hadičku a pevným nosným uchom.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

23,60 € s DPH

Bojový batoh 3-Day Pack v zelenom prevedení. Stredne veľký typ batohu (objem 35l) z vodeodolného materiálu opatrený dvojcestnými zipsami. Univerzálny systém Molle a ďalšie popruhy spolu umožňujú znateľné navýšenie neseného vybavenia. Hlavné veľká komora má u chrbtovej časti prepážku pre umiestnenie hydratačného vaku. Horná časť je opatrená vývodom pre hadičku a pevným nosným uchom. Suché zipsy umožňujú pripevnenie vlajky alebo menovky pre lepšiu orientáciu v jednotke. Chrbát aj nosné popruhy sú vypolstrované pre dlhšie pohodlné nosenie. Za zmienku stojí aj odnímateľný bedrový pás a užitočné kompresné popruhy, ktoré počas chvíľky mení veľkosť a využitie batohu.
Farba, Kamufláž OD

Komentáre k produktu

21.11.2013 Re: misaslad

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na sklade je presne 0 kusu vyiz status zbozi. K naskladneni dojde nejdriv po novem roce.

17.11.2013 poptávka

misasladmisaslad
Dobrý den, chci se zeptat jestly jsou na skladě 2 kusy. Pokud ne, kdy budou abych si je mohl objednat.

24.04.2013 Re: hubis000

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Da se rict, ze jde o stejny batoh, jako ten co se prodava pod znackou ACM. ACM vsak neni vyrobce pouze distribucni nazev.

21.04.2013 Značka

hubis000hubis000
Co to je za značka ACM, MFH nebo co????

Avatar
Pavel Janoušek, 25. 10. 2015

Avatar
Martin Rusín, 30. 08. 2016

Novinky a zľavy emailom