AirsoftGuns YouTube: Brokovnice M870, Cyma CM 350, recenzie a strelecký test

13. 04. 2017

Zaujali Vás manuálne brokovnice z našej ponuky? Prinášame Vám krátke video zameriavajúce sa na ovládacie prvky, správnu manipuláciu aj strelecký test brokovníc Cyma M870 zo série CM 35x.

img

Tieto manuálne airsoftové brokovnice sú vydarenými replikami zbraní Remington M870. Vybrať si môžete z rôznych variantov, napr. podľa dĺžky vonkajšej hlavne, alebo podľa typu pažby (klasická pevná, sklopná, taktická alebo varianta bez pažby). Voliť môžete aj podľa prevedenia tela zbrane - celokov či plast. Lacnejšie modely používajú ABS plast, ale drahšie typy majú plastové diely z veľmi kvalitného nylonu so skleným vláknom.

Zbrane séria CM 35x vystrelí po natiahnutí vždy 3 BB naraz, pretože každá z týchto manuálnych brokovníc má tri samostatné vnútorné hlavne s fixným hop-upom. Klasické pumpovací brokovnice sú efektné aj efektívne pre streľbu na kratšie vzdialenosti, kedy je vyžadovaný rýchly výstrel umocnený kinetickou energiou troch striel dopadajúcich na cieľ, ktorým môže byť protivník v airsoftové hre alebo prázdne plechovky pri streľbe na záhrade.

Komentáre

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom