AirsoftGuns YouTube: AEP Glock 18C, Cyma CM 030, recenzie a strelecký test

10. 10. 2017

Máte v obľube krátke AEP pištole? Prinášame Vám krátke video zameriavajúce sa na ovládacie prvky, správnu manipuláciu aj strelecký test pištole Glock 18C AEP, Cyma, CM 030.

img

Replika pištole Glock 18C od výrobca Cyma v AEP prevedení, ktoré je alternatívou pre plynové modely. Zbraň je z veľkej časti vyrobená z kvalitného ABS plasta a to v dvoch farebných prevedeniach (čierna, alebo piesková). Pištoľ je poháňaná malým akumulátorom o napätí 7,2V a funguje prakticky na rovnakom princípe ako veľké zbrane z kategórie AEG. Tento airsoftový model je na prvý pohľad takmer na nerozoznanie od palné predlohy pištole a je vybavený charakteristickým bočným voličom režimu streľby, ktorý je pre verziu 18C tak typický.

Dodávaný tlačný zásobník k zbrani je kovový s celkovou kapacitou 30 guličiek. Do zbrane možno použiť aj zásobník predĺžený o kapacite 100 BB, ktorý sa vyrába z plasta. Vďaka svojim streleckým parametrom a nenáročnej údržbe je skvelou voľbou pre boj na krátku vzdialenosť, alebo ako pohotová záložná zbraň. Replika dosahuje úsťovej rýchlosti okolo 65 m/s a teoretický dostrel zbrane sa teda pohybuje k 30 m.

Komentáre

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a zľavy emailom