Taktická vesta univerzálna, TAN, ACM

Taktická vesta univerzálna v pieskovom prevedení. Plne nastaviteľná vesta s veľkým množstvom vreciek, sumek a s možnosťou konfigurácie ich rozloženie. Súčasťou balenia je aj široký opasok a pištoľové púzdro s integrovanou Sumka na náhradné zásobník.

Je nám ľúto, ale produkt je dočasne nedostupný.

39,60 € s DPH

Taktická vesta univerzálna v pieskovom prevedení. Plne nastaviteľná vesta so zapínaním vpredu na záťažový zips. Hladká chrbát z vystuženej sieťoviny majú suchý zips a väzbu v systéme Molle.

Na prednej pravej strane je umiestnené zdrsnené vymäkčenia pre istejšie zapretie pažby pri streľbe, univerzálna kapsička s úchytom na päť brokových patrón (14x10 cm, zapínanie na suchý zip) a tri zásobníkové sumky (zapínanie na suchý zips). Každá z týchto podlhovastých vreciek umožňuje pojať zásobník radu AK, vz. 58, 2x AR15/M16 a ďalšie.

Na ľavej prednej strane je umiestnená jedna univerzálna kapsička (5,5x10 cm, zapínanie na suchý zips). Sumky na dva zásobníky do útočnej pušky a na dva do pištole sú na odnímateľných paneloch (suchý zips, popruhy). Možno ich jednoducho zameniť za pištoľové puzdro alebo dve granátové sumky, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Týmto spôsobom je možné teda vestu modifikovať podľa konkrétnych požiadaviek užívateľa.

Na obidvoch predných vnútorných stranách sú skryté vrecká (zapínanie na zips) vhodné na doklady a ďalšie potrebné dokumenty. Na spodnom okraji vesty je šesť úchytiek k prevlečenie a fixáciu opasku, ktorý je súčasťou balenia.
Farba, Kamufláž TAN

Komentáre k produktu

03.05.2014 Re: Arkas

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pouze pravy spodni dil pri pohledu na fotku lze oddelat. Sumka lze sundat a nahradit pistolovym pouzdrem. Vice viz popisek v detailu zbozi.

24.04.2014

ArkasArkas
Dají se sumky na vestě odendávat?

21.11.2013 Re: vesenta

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesta bude dostupna pravdepodobne po novem roce. Predobjednavka je mozna, ale naskladneni nijak neurychli.

13.11.2013

vesentavesenta
kdy ji budete mít skladem ? bylo by možné ji objednat ?

18.03.2013 Re: Daemon4E

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesta je plne nastavitelna. Dle Vaseho popisu nebude problem :)

16.03.2013 nastavení

Daemon4EDaemon4E
Na jakou postavu je tato vesta nebo je jen jeden typ vest a jsou dosti nastavitelné. Já jen že jsem tak trochu větší přes prsa :D a pas mám 37, pupek žádný :D Předem díky.

Avatar
Jakub Kocourek, 15. 07. 2016

Novinky a zľavy emailom