| S&W M29 .44 Magnum 4 Inch, čierna, Tokyo Marui | |
| Cena bez DPH | 40,33 € |
|---|---|
| Cena s DPH | 48,80 € |
| Dĺžka zbrane | 246 mm |
| Hmotnosť zbrane | 0,41 kg |
| Dĺžka vnútornej hlavne | 84 mm 81 - 100 mm |
| Prevedenie Hop-Up | fixný hop-up 0,20g BB |
| Zásobník kapacita | 6 BB |
| Režim streľby | safe/jednotlivo |
| Úsťová rýchlosť udávaná výrobcom | 35 m/s [115 fps] |
| Úsťová rýchlosť nameraná | 35 m/s [115 fps] |
| Výkon zbrane | menej ako 80 m/s [262 fps] |
| Odporúčané strelivo | 0,12 - 0,20 g |
| Ráže | 6 mm |
| Približný dostrel | 20 m |
| BlowBack | Nie |
| Detail |
| S&W M29 .44 Magnum 4 Inch, čierna, Tokyo Marui | Cena bez DPH: 40,33 € | Cena s DPH: 48,80 € | 246 mm | 0,41 kg | 84 mm 81 - 100 mm | fixný hop-up 0,20g BB | 6 BB | safe/jednotlivo | 35 m/s [115 fps] | 35 m/s [115 fps] | menej ako 80 m/s [262 fps] | 0,12 - 0,20 g | 6 mm | 20 m | Nie |